סדנאות מדיטציה ומודעות בארגונים | Mindfulness | יואב זילכה
 
 

 


 

 

 

 סדנאות מדיטציה ומודעות בארגונים

דף הבית >> שירותים >> סדנאות מדיטציה ומודעות בארגונים
שירותים
תיאום פגישה אישית עם יואב
שיעורים פרטיים ללימוד מדיטציה
מפגשי לימוד ותרגול מדיטציה בקבוצה
סדנאות מדיטציה ומודעות בארגונים
אירועים קרובים
קורס מדיטציה קצר בוידאו - חינם!
ספרון המדיטציה האינטרנטי של יואב המכיל 20 מדיטציות במתנה
מדיטציה ללא מדיטציה | מיני קורס וידאו חינם
מנטורינג אחד על אחד עם יואב
מהי מדיטציה ?
סרטוני וידאו מעוררי השראה
תכנים בחינם
יואב זילכה מתארח אצל אורנה דץ
יואב זילכה מדבר על הצלחה בתוכנית המקצוענים עם שירה פליקס
ראיונות עם מומחים שונים בנושא התפתחות אישית - לצפייה בחינם
סדנאות מדיטציה ומודעות (Mindfulness) בארגונים

 יצירת סביבת עבודה מודעת ופיתוח נוכחות בעבודה.
 
 איך לעבוד ללא אגו?

 הורדת מתחים ולחצים ומעבר לעשייה מודעת מתוך תודעה שלווה.

 הגברת רמות הקשב, הערנות ותשומת הלב בעבודה ומחוצה לה.

 שיפור הריכוז, המיקוד ואיכות העשייה.

 פיתוח יצירתיות ושיפור הפרודוקטיביות.

 עבודת צוות איכותית, תקשורת אמיתית וצמצום פוליטיקה ארגונית.

 שיפור התוצאות לצד העצמת תחושת הרווחה האישית של עובדים ומנהלים.מה זה Mindfulness?
 
המונח Mindfulness מתורגם בעברית למילים: שימת לב, ערנות, מודעות וקשב. בפועל, ניתן לפרש Mindfulness  בשתי דרכים עיקריות, שהן למעשה גם שתי מיומנויות שונות שיש לפתח זו לצד זו. האחת היא ריכוז ומזכירה קרן לייזר חדה שיכולה להתמקד במקום אחד ששטחו זעיר מאוד. זו היכולת שלנו להתרכז בדבר אחד בלבד ולהימנע מכל הסחת דעת אחרת. השנייה היא מודעות והיא תכונה יותר פנוראמית שמזכירה חוויה של תלת מימד.
 
לדוגמא: כשאנחנו מקשיבים למוסיקה ואנחנו מרוכזים במילים או בלחן עד כדי כך שאנחנו נספגים אל תוך המוסיקה, זה ריכוז. אנחנו כל כך שקועים במוסיקה, כך שבעצם אפשר לומר שאנחנו המוסיקה כל עוד היא נמשכת. אבל הידיעה שאנחנו שקועים במוסיקה בזמן שאנחנו שקועים בה, זו מודעות. להיות מודעים לכל מה שמתרחש בתוכנו ומחוצה לנו בזמן שאנחנו מקשיבים למוסיקה ולהיות מודעים להקשבה עצמה, זו מודעות.


מהי מדיטציה?

התודעה (Mind) שלנו במצבה הרגיל והמוכר, היא תזזיתית וחסרת כל שליטה. הראש מייצר כל הזמן זיכרונות, ציפיות, דעות קדומות, שיפוטים, הערות מנטאליות. עבור מרבית האנשים זה ממש תהו ובוהו. אין לנו את היכולת לבחור איך לחשוב או איך להרגיש. המחשבות חושבות אותנו והרגשות מציפים אותנו. וברוב המקרים גם אין לנו מושג כמה הדבר מזיק לנו, כמה סבל נפשי זה יוצר. ושלא נדבר על כמה זה פוגע באיכות העשייה שלנו ובהצלחה שלנו...
 
מדיטציה זה התרגול שבו אנחנו מתחילים להרגיע את הסערה, ליצור מרווחים של שקט והפוגה בתוך הפטפוט הבלתי פוסק של החשיבה. ברגע שזה קורה, נפתחת בפנינו גישה לרמות עמוקות יותר של מודעות, אשר קיימות מעבר לרעש שעל פני השטח. התהליך הטרנספורמטיבי הזה יוצר הרמוניה פנימית שאיתה אנחנו באים אז אל חיי היום יום שלנו, בעבודה ומחוצה לה.


תוצאות הארגון נובעות מתוך איכות העשייה של אנשיו.
איכות העשייה של אנשי הארגון נובעת מתוך מצב התודעה שלהם.

אם נפעל מתוך תודעה סוערת ומלאה במתחים,
העשייה שלנו תהיה לא איכותית וכך גם התוצאות.

לעומת זאת, כשאנחנו פועלים מתוך שקט פנימי ותשומת לב גבוהה,
המודעות שלנו מזריקה איכות אל תוך העשייה שלנו והתוצאות יהיו בהתאם.

בסופו של דבר, הצלחה נוצרת בכל רגע שבו אנחנו מביאים תשומת לב מלאה למה שאנחנו עושים, אפילו לפעולה "הקטנה" או "הפשוטה" ביותר.

 

 
מיהו יואב זילכה?
 
  יואב מדריך אנשים להתעוררות רוחנית כבסיס להצלחה בחיים ובעסקים. וכחלק בלתי נפרד מכך, גם מורה למדיטציה. כסמכות מובילה כשזה נוגע לשילוב שבין צמיחה רוחנית להצלחה מעשית, תחום המומחיות שלו מורכב משני אלמנטים מרכזיים: הפסיכולוגיה של ההצלחה וההדרכה לצמיחה רוחנית.
 
במהלך 9 השנים האחרונות עושה את דרכו בצורה אינטנסיבית במעלה סולם ההתפתחות האישית והרוחנית, מתרגל התבוננות וטכניקות שונות של מדיטציה ומלווה אנשים רבים בדרך להתעוררות, לשיפור איכות חייהם ולהשגת תוצאות טובות יותר בתחומי החיים השונים. ליואב היתה הזכות (ועדיין) לעבוד עם מאות אנשים ברמה של אחד על אחד, כמו גם בסמינרים, כנסים וסדנאות. התכנים של יואב משפיעים לטובה על חייהם של אלפי אנשים בארץ ובעולם.

יואב מעניק סדנאות מדיטציה והתפתחות אישית בארגונים, נואם בכנסים ומדבר בפני קהלים מגוונים בכל רחבי הארץ. בעזרת סגנונו הייחודי המשלב בין התלהבות, עומק ופשטות, הוא מצליח לסחוף, לעורר השראה ולהניע לפעולה.
 
הוא חי את עולם האימון הרוחני כדרך חיים, במשך שנים למד את הפוטנציאל האנושי ואת אמנות החיים מטובי המורים במזרח ובמערב. יואב בוגר BA בהצטיינות בחוג למנהל עסקים ותיירות, וכן מאמן אישי ועסקי מוסמך בוגר Coaching Academy.

יואב ניחן בכישרון אדיר לדבר בפני קהל, להעניק השראה לאנשים, ללמד, להעצים, לחנוך, ולאמן אותם להיות במיטבם. עד היום כתב למעלה מ-300 מאמרים בנושאים הקשורים להצלחה, התפתחות אישית, מוטיבציה, צמיחה רוחנית, מדיטציה ועוד. כמו כן, פיתח מספר מוצרי מידע בתחום והיו לו מספר הופעות בתקשורת.
 

מרגישים שאתם והארגון שלכם זקוקים לכך?

לתיאום סדנה או למידע נוסף, מלאו בבקשה את הפרטים שלכם בטופס וניצור אתכם
קשר בהקדם. לנוחיותכם, אתם מוזמנים גם לחייג: 052-233-233-6 (לירון) 
או לכתוב לנו אל: info@mentorme.co.il 


 

 
חזרה למעלה
  דף הבית  |  מנטור  |  מאמן אישי  |  אימון עסקי  |  קואצ'ינג  |  הצלחה  |  coaching  |  מנטורינג  |  התפתחות אישית  |  מדיטציה  | מנטור אישי  | מנטור עסקי  
© כל הזכויות שמורות ליואב זילכה - Mentor Me                                
  יעוץ זוגי  |  עוגות יום הולדת  |  מתנה  |  מאמנים אישיים  |  מורה למדיטציה  |  האזנה  |  מדיטציה  
 
לייבסיטי - בניית אתרים