להופיע למשחק עם מאמן אישי
 
 

 


 

 

 

 להופיע למשחק עם מאמן אישי

דף הבית >> בלוג - מאמרים >> מאמן אישי >> להופיע למשחק עם מאמן אישי
‏יום שישי 09 אוקטובר 2009

Share

מאמן אישי
להופיע למשחק עם מאמן אישי

מאמן אישי - האמת היא שאנחנו נולדנו לנצח!

הן כמתאמן מושבע וגם
מאמן אישי, אני מבין שהחיים הם משחק ולפעמים זה נראה כאילו שהמשחק הזה מרכיב כמה וכמה משחקים בתוכו. אנחנו משחקים מדי יום במשחק הכסף, משחק הקריירה, משחק הזוגיות, משחק המשפחה, משחק ההנאה ועוד שאר משחקים. בסופו של דבר כולנו רוצים לנצח בכל אחד מהמשחקים האלה בפרט ובמשחק החיים הגדול בכלל. אנחנו רוצים את הכל! אנחנו רוצים להצליח בכל התחומים כדי ליצור הרמוניה בחיים שלנו וליהנות מכל העולמות (המשחקים) השונים. האמת היא שנולדנו לנצח! (מאמן אישי)

הרבה יותר קל לנצח כשלצידנו עומד מאמן אישי מיומן

בשביל לנצח, אנחנו צריכים לפעול במספר שלבים: לתכנן לנצח, להאמין שננצח, להתאמן לנצח, לצפות לנצח ולהופיע למשחק הניצחון שלנו במיטבנו. הרבה יותר קל לנצח כשלצידנו עומד מאמן אישי מיומן. אחד כזה שמסייע לנו בכל אחד מהשלבים שצוינו ודורש מאיתנו לא פחות מאשר הגדולה שלנו.

מאמן אישי הוא בעל השפעה על התוצאות, אך אינו מפיק אותן

מאמן אישי הוא בעל השפעה על התוצאות שלנו, אך הוא אינו יכול להפיק אותן, אנחנו צריכים להפיק אותן! מאמן אישי לא יכול לעלות על המגרש, גם אם השחקן שלו קיבל כרטיס אדום. זה לא התפקיד שלו, התפקיד שלו הוא להוציא מאיתנו את הטוב ביותר שבתוכנו, אנחנו הכוכבים שנמצאים על הבמה, על המגרש, על הזירה והוא תמיד בצד, מאחורי הקלעים ועם זאת יש לו השפעה עצומה עלינו.

מאמן אישי תמיד מזכיר לנו שאנחנו נולדנו לנצח

מאמן אישי תמיד מזכיר לנו שאנחנו נולדנו לנצח, אבל רק אם ניקח מחויבות לעבור את כל השלבים שבדרך ורק אם נופיע למשחק במיטבנו, אז אנחנו נזכה להרים את הגביע של משחק החיים. מרבית האנשים נוטים להפחית מהמשמעות של השלב האחרון משום מה, אך הוא החשוב מכולם- אנחנו צריכים להופיע למשחק! אני מיד אספר לכם סיפור אישי על תקופה מסוימת בחיי בה, למרות שעברתי את כל השלבים המקדימים, פשוט לא הפנמתי את השלב האחרון וזה היה מתסכל...עד שהבנתי את המשמעות של "להופיע למשחק".

מאמן אישי מדגיש את חשיבות התכנון

אך לפי הסיפור הזה, ברצוני להדגיש את חשיבותו של כל שלב ושלב בדרך: ראשית, התכנון- אנחנו צריכים לתכנן לנצח, על ידי תכנון טוב אנחנו ממציאים את העתיד. לא לחינם, יש האומרים: "כישלון לתכנן הוא תוכנית לכישלון". שנית, אנחנו חייבים לפתח אמונה עצמית בעובדה שזה אפשרי לנצח ושאנחנו באמת הולכים לנצח.

השלב הבא הוא להתאמן, להתאמן זה אומר להפוך מהאדם שאתה היום לאדם שתהיה כשתנצח. וינס לומברדי (מאמן פוטבול ידוע מארה"ב) אמר שהניצחון זה לא הכל, אבל הרצון לנצח הוא כן הכל! אני מוסיף שהרצון לנצח לא שווה כלום, אם אין רצון ומוכנות להתכונן ולהתאמן כדי לנצח.

להתאמן זה פשוט אומר לנצח כמה פעמים לפני הניצחון (מאמן אישי)

להתאמן זה פשוט אומר לנצח כמה פעמים לפני הניצחון, כך שהניצחון כשהוא יקרה הוא יהיה טבעי ולגיטימי. בספורט זה קורה פיזית, בצבא אומרים "קשה באימונים, קל בקרב", בקואצ'ינג, מעצם היותי מאמן אישי אני אומר: "כשאתה מתאמן טוב, אתה מנצח מנטאלית ורגשית כמה וכמה פעמים, כך שהניצחון הפיזי הופך לתוצאה טבעית ובלתי נמנעת".

הפיניש האחרון על פי מאמן אישי

רק אחרי שתכננת לנצח, האמנת שתנצח והתאמנת כדי לנצח, אתה יכול באופן לגיטימי לצפות לכך שתנצח. מנקודת מבט של מאמן אישי, לצפות לנצח זה הפיניש האחרון לפני הופעת הניצחון. אם עד כה אתה הוא זה שנע לכיוון הניצחון, הציפייה היא מה שמושך עכשיו את הניצחון אלייך. הציפייה לנצח מעידה גם על כך שיש לך ביטחון מלא בכך שתנצח, היא מאפשרת לך להירגע ופשוט לנצח.

מאמן אישי שאל אותי: האם הופעת היום למשחק?

השלב האחרון והחשוב ביותר הוא להופיע למשחק. במשך שנים בילדותי שיחקתי כדורסל, אני זוכר תקופה ארוכה ומתסכלת בה הייתי כוכב באימונים ובכל השלבים המקדימים אבל פשוט לא הופעתי למשחקים. זה היה מוזר, אף אחד לא הבין, כולם ציפו ממני להרבה יותר. עד שיום אחד אחרי משחק, המאמן לקח אותי הצידה לשיחה אישית ושאל אותי האם הופעתי היום למשחק.

תובנה של מאמן אישי

מופתע מהשאלה, באתי לענות שכן ואז הוא אומר לי: לא רואים...הבנתי באותו יום שמשהו היה חסר והאסימון נפל לי! זה שהגעתי למשחק פיזית לא בהכרח אמר שהגעתי אליו במיטבי. מאמן אישי יודע שלהופיע למשחק במיטבך זה אומר להופיע כאשר כל הצדדים שלך מופיעים יחד בקונצרט של ניצחון: הצד המנטאלי, הצד הפיזי, הצד הרגשי והצד הרוחני, כולם במקום אחד והמקום הזה נקרא "כאן ועכשיו". באותו יום הבנתי מה זה אומר לנצח. היום אני
מאמן אישי ואני עובד עם מתאמנים לאורך אותם שלבים בדרך לניצחון.  
מאמן אישי – אל תשכחו את הדבר הכי חשוב: להופיע למשחק! 
 
 
באהבה ובהערכה :)
יואב זילכה 

אהבת את המאמר? שתף את האנשים היקרים בחייךShare                   
רוצה ליהנות ממאמרים, טיפים, סרטונים ותכנים מעוררי השראה
ואפילו לקבל ספרון שכתב יואב זילכה במתנה?
הירשם עכשיו כחבר באתר:
www.MentorMe.co.il


 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

Go Back  Print  Send Page
חזרה למעלה
  דף הבית  |  מנטור  |  מאמן אישי  |  אימון עסקי  |  קואצ'ינג  |  הצלחה  |  coaching  |  מנטורינג  |  התפתחות אישית  |  מדיטציה  | מנטור אישי  | מנטור עסקי  
© כל הזכויות שמורות ליואב זילכה - Mentor Me                                
  יעוץ זוגי  |  עוגות יום הולדת  |  מתנה  |  מאמנים אישיים  |  מורה למדיטציה  |  האזנה  |  מדיטציה  
 
לייבסיטי - בניית אתרים