לקוחות ממליצים על יואב זילכה | מנטור לצמיחה רוחנית והצלחה בחיים
 
 

 


 

 

 

 לקוחות ממליצים

דף הבית >> לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים על יואב זילכה


"היי יואב אני מרגישה צורך להודות לך בכתב והשתמש בו כרצונך:
 
יואב יקר,
רציתי להודות על מי שאתה והפגישה אתך. במשך שנים אני לומדת את האהבה האוניברסלית מתוך כוונה לחיות בשלום ובאהבה עם עצמי והעולם כולו ולהגשים את ייעודי בחיים. עברתי דרך ארוכה וזכיתי לשינויים משמעותיים בחיי. הרגשתי נפלא אך ההרגשה שחסר משהו לא נתנה לי מנוח. לא הבנתי מה חסר עד שהקשבתי למדיטציה בהנחייתך להכרת ההוויה. התחברתי לכל מילה שלך ולמקום שהוא מעבר לשכל ומעבר למילים. לאחר ההיכרות עמך הצעת לי מדיטציה שהרגישה לי כל כך מדויקת ועוזרת לי להתחבר ולחוות חוויה מרגשת עם עצמי כל יום מחדש. בפגישה אתך גיליתי אדם שיודע להקשיב להדריך ולכוון. הצלחת לעשות לי "סדר בראש" ולהגיע להבנות שיצרו סוג של פוקוס  במחשבה ושקט שלא ניתן לתאר במילים. הפשטות הצניעות והענווה שיש בך זו גדולתך. תודתי והערכתי הענקית לך מעומק הלב.
יישר כוח! "
 
(רונית קרייצמן)
 

"בעקבות התרגיל שעשינו עם כל המשתתפים למדתי לסמוך לא רק על עצמי אלא גם על האחר. למדתי שאפשר לעשות מדיטציה בעיניים פקוחות ולהרגיש נוכחת ברגע זה ממש. למדתי שחשוב מאוד לשאול את השאלות הנכונות וכך גם מקבלים את התשובות הנכונות עבורנו ותמיד לזכור ולהזכיר לעצמנו שאנחנו זה לא המחשבות שלנו. לראות את הדברים כפי שהם בלי הפרשנות שאנחנו נותנים, בלי המחשבות. בעצם מה שקורה הוא לא טוב ולא לא טוב, זה רק הפרשנות/המחשבות שעולות שעושים את הדברים לטוב או לא טוב".
 
(אטי דונאי)
 
 

"המתנה הגדולה ביותר שלקחתי מהסדנה הייתה להיווכח כמה נכדתי (באתי לסדנה עם שתי נכדותיי) התבגרה וכל כך פקחית. הרגעים שהכי אהבתי היו הניסויים. אתה מרצה שנעים להקשיב ומקווה להשתתף בעוד סדנאות".
 
(פפי וייסמן-בדיאן)
 

"למדתי להתייחס למחשבות כריקות וחולפות. לא להתייחס אליהן יותר מדי ברצינות, למרות שהן צבעוניות. ההמחשות שלך גאוניות! אהבתי את העבודה האישית עם המשתתפים. מאד נהניתי! הנושא הועבר בצורה קצבית, זורמת, ותוך שיתוף הקהל, מה שעזר לשמור על עירנות מיטבית".
 
(אסתר מיכאל)
 
 

"יואב תודה, אני מקבלת הרבה הרבה מיילים בנושאים בהם גם אתה עוסק. אתה הגדול מכולם, היותר אנושי, הפחות אינטרסנט, מי שהאחר מעבר לדף האינטרנט עומד למולו ואתה רוצה בחינוכו ורוצה לתרום לידע שלו. תודה בכל אופן שאתה קיים.. נו.. מה עוד ניתן לאמר. ולאחל לך הרבה פרנסה והצלחה בכל. כן. לך ולשכמותך מגיע".
 
(תירזה עבודי)
 

נורא מוזר. כשאני מנסה לסקור את החצי שנה שעברנו חמישתנו יחד, אני לא מצליחה להיזכר איך הייתי לפני. זה נראה כאילו תמיד התמונה היתה כל כך ברורה ובהירה, והבטחון, האמונה, היכולת לקבל את עצמי, לדעת בוודאות לאן אני הולכת.

רק בראש אני יודעת שזה לא היה ככה, אבל אני לא מצליחה להיזכר. נורא מוזר.

עובדתית השינויים שעברתי במהלך החצי שנה האחרונה הם מהותיים ומשמעותיים שאין לי דרך לתאר. אין ספק שיש לך חלק בכוח שדחף אותי לעשות את הקפיצה הקוונטית שחוויתי, ובעיצוב של המציאות הממשית שנוצרה בעקבות זה.

בתוך ריקוד ההתפתחות שלי, היית לי האדם הנכון בזמן הנכון. תוך כדי שאני עושה צעדים קדימה וגם כמה אחורה- אתה מהדהד לי בראש, עם המילים הנכונות וההכוונה המדויקת.

היית לי השילוב המושלם בין המקום שהייתי מבחינה רוחנית, לצורך שהיה לי להבין מה אני מבחינה מקצועית. איזו עבודה נפלאה יש לך להשפיע ככה על חיים של אנשים... :) ומעגלי האנשים המושפעים בעקיפין עוד לא גמר להתרחב....

אני מודה לך על היותך, על חלקך, על האור שבך.

"מורה משפיע על הנצח. הוא לעולם אינו יכול לדעת עד להיכן מגיעה השפעתו" (הנרי אדמס)

בידידות והערכה גדולה,
לימור בר שלמה

"הדבר החשוב ביותר שקיבלתי הוא להבין שהמחשבות באות והולכות ולא לחשוב שאנחנו זה המחשבות שלנו. אהבתי את הניתוח של מה עומד מאחורי הרגשות שחוזרים על עצמם כגון כעס,תסכול,לחץ, היכולת להבין מה עומד מאחורי זה, וכן לימוד המדיטציה. הייתה סדנא נפלאה.אתה אדם מעניין והידע תרם לי".
 
(אילת מירובסקי)
 

"המתנה שלי היתה ללמוד לפגוש את המחשבות שלי בהבנה, אני מזהה את המחשבות שלי ובוחן את התוקף שלהן ואת טבען. זה מחזק ומרענן. ההמחשות והאנלוגיות שלך מעבירות את המסר ממש טוב בעיניי. לא רואה משהו שצריך לשפר , זה הועבר ונוהל בצורה מאוד מסודרת וטובה. אין עליך יואב!"
 
(ניר כתריאל)
 

"בוקר טוב יואבי אני לא מחמיצה שום כתבה שלך ועלי לציין שאתה פשוט איש מעניין וכייף לי לקרוא את הכתבות שלך. שיהיה יום נפלא ותודה גדולה".
 
(יפה)
 

ליואב,

אני מודה שבכל מסע מה שבאמת חשוב לי זאת הדרך,והחברה. אז הדרך היתה מפתיעה, מפותלת,עם עליות וירידות אך מרתקת ומסקרנת...בכל העליות הפיתולים והירידות ידעתי שהחברה והלווי יהיה מקצועי ונעים,כך שאת מקומו של החשש ..הפחד..החוסר אמון..תפס אמון,שמחה וסקרנות מתמשכת.

אני זוכרת שלמדתי  פאנג שוואי ,היה דבר אחד אצל הסינים  שקובע וזאת הכוונה. כשהכוונה ברורה אצלהם אפשר להתגבר כמעט על הכל.. ואני חושבת שהיתה  כאן כוונה שלך המאד ברורה  וזה עזר לי להיות ברורה יותר לגבי הכוונות שלי בדרך.ולהתמקד.

מה שכבר עובד עבורי ,ממה שספגתי זה כמה דברים קטנים שהם גדולים! מה שבעיקר היה לי מרתק בדרך שלא ידעתי , לאן אתה תיקח  את המפגש ועד כמה המחשבות שלי יאפשרו לתהליך להיות פטור ממס..ומה עוד אלמד שלא ידעתי בגילי המופלג...זאת היתה תחושה של חזרה לנעורים..וזה נפלא!

שידרת אופטימיות לאורך כל הדרך ,ואני לקחתי זאת איתי..הצלחת להפתיע לאורך כל הדרך,בעיקר בהקשבה המלאה שלך,ואפילו ידעת מתי לוותר על שעורי הבית.. וזה בהחלט היה צעד מקצועי ענק..ידעת מתי. נהנתי  מכל רגע, וגם כשלא היה ממש קל. העובדה שיצרת אווירה נעימה בגובה העניים איפשרה לי להיות נוכחת. מודה לך על כך.

השלווה שלך מעוררת בי קינאה. מי יודע אולי יום אחד אגיע לזה..ואם לא גם טוב.והעיקר הדרך..
 בטוח שאין מפגשים מקריים, אתה היית שם בזמן ובמקום הנכון,ואני זרמתי עם זה בניגוד להרגלי.וטוב שכך.
 
לא בטוח שהייתי זורמת עם זה אם הייתי יודעת שאתחיל לסדר מדפים...אך שמחה על כך ומקווה שכל טיפת אבק וישן יוחלף בחדש וטוב..והעץ שאני כל כך אוהבת ימשיך להצמיח שרשים ולתת צל, ופירות. בנימה אופטימית זאת אני מזמינה אותך להמשיך לעשות זומינג  בעולם הזה . אני שמחה שהכרתי אותך ..ותודה ענקית מכל הלב.

שרה

 

"הדבר החזק ביותר שקיבלתי הוא איך לחקור את המחשבה ולהגיע להבנה כלפיה וכך להשתחרר ממחשבות ואמונות מחלישות. האמת שנהניתי מאד, הגעתי בלי ציפיות בכלל ופשוט נהניתי מכל רגע, אין לי הצעות לשיפור. אני מאד מעריכה את החדות של הניתוח שלך, את הצניעות שלך והנתינה".
 
(תמי אלקלס)
 

לאחר תהליך המנטורינג שלי עם יואב שבו קיבלתי את הבסיס להצלחה בחיים, אני שמחה להצהיר שיש לי הרבה יותר כוח ,כלומר רמת המוטיבציה שלי והשאיפה לפעול ולהעצים השתפרה פלאים! אני הרבה יותר בטוחה בעצמי ועומדת בראש מורם ולב שלם מאחורי ההחלטות שלי.

אחד הדברים שהכי אהבתי בתהליך הוא החיבור שלי עם יואב.. הידיעה מראש שבסוף פגישה אני אצא עם חיוך גדול והמון מחשבות על הצורה שבה אני הולכת לפעול בשבוע הקרוב או בכלל בעתיד.

תודה! דנה

 
 
כבר הרבה זמן לפני שהתחלתי את תהליך המנטורינג, חיפשתי משהו, לא תמיד היה ברור לי מה...שיחות עם פסיכולוג? קואצ'ינג? ואם כן, באיזה תחום? על איזה תחום?
 
הבעיות הגדולות שהיו לי היו מסביב למשפט שתמיד היה טמון לי בראש: "את מבוזבזת" ובאמת עם השנים הרגשתי שאני לא ממצה את עצמי ולא מצליחה להגיע להישגים גבוהים, אותם הישגים שכל הסביבה שלי ציפתה ממני להגיע, אותם הישגים שאני ציפיתי ועדיין מצפה להגיע.
 
דרך בן הזוג שלי, הגעתי אל יואב ואחרי פגישה קצרה כבר ידעתי שהוא המנטור שאיתו אשמח להתחיל את תהליך השינוי. בשלושת החודשים האחרונים עברתי הרבה בזכות התהליך ובגלל הדברים שעברתי בחיי האישיים.

 
אני יודעת היום להגיד בבטחה שאני על הדרך הנכונה ומבחינתי זה עוד צעד להצלחה. דרך הפגישות עם יואב משהו בי השתנה. עד עכשיו קשה לי לשים את האצבע על השינוי, איכשהו עם התהליך נהייתי בן אדם טוב יותר, אדם שפתוח יותר למחשבות של עצמו ולסביבה, אדם שיודע לחיות יותר טוב את הרגע.
  
אני מוקירה תודה ליואב על עצם היותו הוא, על ההיכרות בינינו ועל עצם העובדה שמבחינתי זו זכות להיות בתהליך כזה, על התקשורת הבינאישית ועל השיחות, על הפתיחות. היום בתום התהליך, אני כבר לא לוקחת דברים כמובן מאליו. אני יודעת שרק עכשיו התהליך האמיתי מתחיל...יש לי את הכלים, יש לי את הרצון, יש בי פרופורציה ויש בי אמונה ואני מרגישה שזוהי רק ההתחלה...

 
תודה, אסתי
 
 
"יואב היקר, שמחתי והתעצמתי בתהליך המנטורינג שעברתי איתך. קיבלתי ממך המון ידע על ניהול, שיווק, קבלת החלטות, שיטות למיקוד המחשבה, עבודה לפי תוכנית ושלבים והרבה כלים להעצמה אישית ועסקית.
 
למדתי ממך להכיר שהרגע הזה הוא הדבר החשוב ביותר ולמדתי לחיות את הרגע הזה ולמצות אותו. נתת לי המון אמונה ביכולות שלי להצליח ולהגיע לכל מה שאני רוצה , לסמן מטרות , להכין תוכנית פעולה ולהגיע לשם.
 
הצלחת לשלב בין כלים חשובים ולימוד "תאורטי" של תהליכים מתקדמים לבין תוכנית פרקטית ליישום מיידי בעסק. הבאת אותי למצב שאני בפעולה ובתנועה כל הזמן. עודדת אותי למצוא פתרונות והעלית פתרונות יצירתיים להתקדמות. אני שמח על כך שעברתי תהליך מנטורינג איתך שתרם לי המון בתחום האישי והעיסקי".

תודה רבה, איציק עובדיה
 
"השתתפתי בכמה סדנאות למודעות עצמית אבל רק כשפגשתי אותך בסדנה שלך ולאחר מכן גם הפכת למנטור שלי, התחלתי סוף סוף לתפוס את המשמעות האמיתית של השינוי!!! תודה שהארת לי את השביל שלי וגרמת לי ללכת בו בצעד בטוח, ובאמונה אינסופית".

(אסנת שטרית)

 
 "אני מודה על כך שלקחתי אחריות על חיי והבנתי היכן אני רוצה להיות בעתיד וכיצד למצות וגם להיות ברגע הזה. התהליך שעברתי איתך היתה אבן דרך משמעותית להגשמתי האישית והמקצועית". 

(כרמית גרומר)

 
 
ליואב... 4.1.11
המון אנשים מחפשים תשובות בחיים שלהם...מחפשים תוצאות. גם אני חיפשתי, משהו דחף אותי והגעתי לנושא של התפתחות אישית, הגעתי אל ג'ים רון ולמדתי שככל שאני יודע יותר אני מבין כמה עוד יש לי לדעת ועוד דבר: "שכשהתלמיד מוכן, המורה יופיע!" ...ואז הופעת- כמובן אחרי חיפוש מצידי.

המון למדתי ממך, אם זה בחומר שעבדנו עליו, המשימות המאתגרות, המוטיבציה וההשראה שקיבלתי במהלך השיעורים, אין ספק שגרמה לי ליותר יצירתיות מחוץ להם...למדתי לחשוב קצת יותר מחוץ לקופסא, אם זה הפרדיגמות שהייתי תקוע בהן או בכלל דרך החשיבה שלי אשר השתנתה לגמרי.
 
היום אני לוקח יותר אחריות ומבין את משמעותה, מסוגל יותר ליהנות מהדרך, אני ממוקד יותר, יש לי יותר סדר, אני מסתכל על המציאות כפי שהיא, ויכולת קבלת ההחלטות שלי השתפרה.
 
יש עוד על מה לעבוד, אבל מה שבטוח הוא שלימדת אותי להיות תלמיד של החיים ושמכל דבר אפשר ללמוד ולפעמים גם שדברים לא מסתדרים על הצד הטוב ביותר, צריך לקבל אותם כי מה לעשות, זה גם חלק מהחיים, ולהיפך מאירועים כאלה אפשר ללמוד הכי הרבה, ואני חושב שנפתח לי פתח לראות את הדברים בצורה הזו.
 
כדי להגיע אל הדברים היקרים של החיים, הנמצאים על המדף הגבוה...צריך לטפס על הספרים שאתה קורא ומחכים מהם...והמושג הזה בא לידי ביטוי המון בשיעורים איתך. ועכשיו אם מישהו ישאל אותי כמה ספרים קראתי השנה, כבר אוכל להגיד לו: יותר מ-10 :)
 
לסיכום: אני ממש שמח שהכרתי אותך, היית לי למורה דרך, לאיש עצה, למוטיבציה, לכוח רצון, להערכה עצמית, לחזון, לעוצמה ולעוד כל כך הרבה דברים שפשוט אי אפשר לתאר במילים!
 
אני מעריך אותך המון ומוקיר תודה על כך שהייתה לי הזכות ללמוד ממך ורק התחלתי!
תודה, אדר
 

לקחת אחריות על חייך, הצלחתך, בריאותך ומחשבותיך היא תכונה המאפיינת מעטים מאיתנו, אך באמצעות הפגישות עמך למדתי שלא חייבים להיוולד עם זה – אפשר לאמן את עצמך לזה. למדתי להציב משימות וגם לעמוד בהן, לא לוותר ולהבין שההתחייבות למשימות היא ההתחייבות לעצמי !  

כל משימה שהושלמה היא עוד צעד קטן להצלחה המיוחלת, גם הרגעים הקשים הם חלק בלתי נפרד מהדרך ובאמצעותך הבנתי זאת. ליווית אותי וזה הרגיש כמו שעושים אימון עם מאמן כושר אישי בו המאמן מלווה את המתאמנים שלו ומעשיר אותם במוטיבציה לאורך תקופת האימונים, קשה ככל שתהיה, עד שישיגו את מטרותיהם.

אני מקווה שתמשיך לעזור כך לאנשים לממש את הפוטנציאל הגלום בהם ולהבין שמכל דבר וסיטואציה ניתן ללמוד בדרך להשגת המטרות.

(יובל)
 
 
20.09.10
 
אני מוקירה תודה על מודעותי הגבוהה והתובנות הממשיכות לזרום אליי בעקבות התהליך שעברתי איתך, יואב.
 
הרצון להיות הכי טובה שאני יכולה, עם קבלה עצמית ויכולת סליחה. אני מודה על כך שלקחתי אחריות על חיי והבנתי היכן אני רוצה להיות בעתיד הקרוב והרחוק וכיצד למצות וגם להיות ברגע הזה.
  
אני סוגרת שנה זו בתחושה מעודדת וציפייה לבאות, כי כל יום הוא היום הראשון בשארית חיי. אני מאחלת לעצמי ומקווה שתמשיך להיות חלק בהתפתחות זו.
 
היה לי העונג, העניין והאתגר להכירך. אתה אדם יחיד ומיוחד, זכיתי!
 
תודה ענקית
 
כ'

 
10.10.10
 
תודה ליואב!
החלטתי לעבור את התהליך הזה, לאחר שאני די הרבה זמן רוצה לעשות שינוי בחיי מכל הבחינות. האינטנסיביות של המפגשים חידדו לי דברים וזאת בעזרת יואב, שדרך השאלות שנשאלתי והתשובות שנתתי, עזר לי להבין יותר דברים על עצמי ועל החיים בכלל.

המשימות "אילצו" אותי וגרמו לי להיות יותר מעורבת בתהליך, למדתח על עצמי שכשאני לא מוותרת לעצמי, אני כן יכולה לפעול.

לא חשבתי שאשב ואעשה את המשימות, אבל כשנכנסתי לתוך התהליך הבנתי שזאת אחת הדרכים לעזור לעצמי לצאת מהפסימיות שלפעמים אני שרויה בה ובדרך זו, להכניס יותר אופטימיות לחיי.

המחשבה שהייתה בראשי כל הזמן זה שצריך מזל ואני עדיין בדעה זו, אך מנגד למדתי שאדם צריך לדחוף את עצמו כל הזמן, להעיז ולהביט ישירות אל המטרה וחשוב לא פחות ליהנות מהדרך.

התחייבתי להמשיך לפעול, כפי שהתחייבתי לתהליך ולמשימות, אתחייב לעצמי ואף יותר. אפנה לעצמי זמן ללמידה בכל צורה ואזכיר לעצמי כל פעם שרק אני יכולה לשפר את איכות החיים שלי ולהתקדם לעבר המטרות שהצבתי לעצמי.

ושוב, רציתי להודות לך על הסבלנות, ההקשבה וההבנה- אין ספק שעברתי תהליך מעצים , אני בטוחה שהוא יהווה לי כלי להתמודדות עם מצבים בתחומים שונים בחיי.
 
תודה!

נ'
 
29.09.10
סיכום תהליך מנטורינג
"הרבה אנשים מחזיקים בדעה שגויה לגבי הגורמים לאושר אמיתי. זה לא מושג ע"י סיפוק עצמי, אלא מתוך נאמנות למטרה נעלה".

יואב,

רציתי לומר לך תודה על תקופה מאתגרת, דינאמית ומעצימה, בה למדתי הגשמה עצמית מהי.

יש לך חלק לא מועט בהקשר למהפך שקרה בחיי בתקופה זו וכל הצעדים שנעשו בעקבות כך, מה שמאז ומעולם היה חלום חיי.

היה לי נהדר, למדתי כיצד לפעול בדרך שתביא למימוש מקסימום היכולות שלי ומלוא הפוטנציאל. נחשפתי ולמדתי תכנים רבים מעניינים ומועילים. למדתי שצריך פשוט להתחיל לפעול ושהדרך תתבהר כבר מעצמה.

הבאת אותי להתמודדות עם דברים שדחיתי שנים ובזכות זאת עשיתי מהפך בגורל שלי.

למדתי מהי עבודה קשה למען מטרות ורעיונות נשגבים וכיצד להוציאם לפועל.

המקצועיות, האדיבות, החתירה לניצחון, המימוש העצמי, מתן ההשראה וחיזוק מוטיבציה הם חלק ממך, שאני מאחלת לך שתמיד יישאר בך, ואף יגדל ויתעצם מיום ליום.

עם המון אהבה, הערכה והוקרת תודה,

ר'
 
29.12.09
סיכום מפגשי מנטורינג
במפגשים אלו זכיתי להכיר את יואב זילכה, אשר הראה לי מי אני ומה אני שווה באמת. בהזדמנות זו אני מודה, כי במפגשים הראשונים היססתי המון לגבי סוג השינוי שאני רוצה לעבור ובעיקר האם שינוי בכלל אפשרי. במפגש השלישי התחלתי להבין כמה כוח טמון במפגשים אלו, התחלתי לראות דברים בצורה שונה ממה שראיתי עד עכשיו ובעיקר לחשוב בצורה שונה. הסרט הסוד היווה אבן דרך בתהליך המנטורינג, הוא שימש עבורי כלי לחשיבה חדשה, חשיבה אשר באמת גורמת לשינויים בחיי אנשים. מאוד נהניתי להתנסות בכלים שמוסברים שם, תהליך של דמיון והרגשות שמתלווים לחוויה שאני חפץ בה, גורמים לדברים לקרות, ראיתי את מירב השינויים באמצעות השיטה הזו.

הדבר החשוב באמת בתהליך עבודה זה קשור לעובדה שמצאתי בתוכי את הכוח להתמדה והמשכיות, לא ויתרתי לעצמי ולא התייאשתי למרות שאותם דברים "גדולים" בהם אני חפץ טרם הגיעו. שינוי נוסף שמתקשר להתמדה הוא התשוקה המחודשת שלי לנגינה. בתקופה האחרונה אני מוצא את עצמי מנגן ומתאמן מספר רב של שעות בשבוע, זה הפך למעיין הרגל אובססיבי, התוצאות בהתאם, אני מרגיש שאני מנגן בצורה מפוכחת יותר יצירתית יותר וכל הזמן מתפתחת. עניין זה משליך על חיי היום יום, שבהם אני חש שלמות מסוימת בדרך בה אני הולך ותחושה אשר תורמת לביטחון העצמי שלי. 
במהלך המפגשים למדתי להתעלם מאמונות שמלוות אותי הרבה שנים, אמונות שבגללם מצאתי את עצמי עומד במקום, אם זה בעבודה שאין אפשרות לקידום ואין ממש אתגר, או מבחינה מוסיקאלית אין גיוון ואני מרגיש תקוע יצירתית. למדתי במפגשים עם יואב איך לאמץ אמונות חדשות לעצמי, לחשוב בצורה שונה ממה שהיתי רגיל אליה. בעבודה שלי הייתי בחור די שולי חברתית, לא עניין אותי להכיר אנשים, כולם נראו לי משעממים ולא הבנתי לשם מה בכלל אני צריך לפתח קשר כלשהו. השינוי אצלי הצליח לפתוח אותי בדרך שבה אני מתקשר אם אנשים שסביבי, השינוי היה קטן מאוד עבורי והתבסס בעיקר על הדרך שבה אני פונה לאנשים עם חיוך ומבט לעיניים.

מהר מאוד ראיתי כיצד אנשים מגיבים אלי אחרת, נותנים לי יחס של אדם בוגר ורציני שיש לו משהו חשוב להגיד. השינוי של הסביבה שלי גרם לי מהר לרצות עוד מהשינוי הנפלא הזה שבו אני רואה את עצמי אדם חשוב יותר עם ביטחון עצמי גדול יותר. אני בהחלט מאמין כי הסביבה שלי היא בסה"כ השתקפות של עצמי, ואני רואה את השינוי שחל בי דרכה. עניין נוסף שראוי לציין זאת העובדה כי אני נשמע הרבה יותר, יש לי יותר מה להגיד בפורומים גדולים ובניגוד לעצמי הקודם שבו חששתי לומר דבר מה מכל מיני סיבות שמתקבצות לחוסר ביטחון, היום אני מרשה לעצמי לומר דברים גם עם הם לא מלאי תוכן ורלוונטיים, העיקר שישמעו אותי וידעו שאני נוכח. גם בעניין זה אני רואה שיפור הדרגתי, ככול שאני מרבה להשמיע את עצמי כך אני מוצא את עצמי יותר שנון ומעניין.
מפגשי המנטורינג הציבו בפניי דרך ראיה רחבה יותר של החיים, הם הציבו בפני חזון של מה אני באמת רוצה להיות. הדבר הזה שאליו אני רוצה להפוך, אותו היעד, מושך אותי אליו בחוזקה, אני מרגיש את ההתרגשות מהדבר הגדול הזה שקוראים לו החיים שלי. יש לי תמונה בראש, של איך אני רוצה שהחיים שלי יראו, זו תמונה מציאותית בהחלט ואני מתכוון להגשים אותה.

יואב שם דגש מיוחד על הדרך שבה אנו חווים את אותם דברים שאנו רוצים, לנסות ולהמחיש את הרגע המושלם עבורנו, לתאר את כל הרגשות שרצים בגופינו בחוויה מושלמת. השיטה הזו מאוד מוצאת חן בעיניי, אני מוצא את עצמי לעיתים תכופות בוחן צילומים של עצמי על הרגשות שעוברות בראשי באותו הזמן ומנסה לראות באיזה מצב כדאי לשמר ובאיזה יש מקום לשיפור.
חוויה זו שעברה עלי בשלושה חודשים אחרונים בהחלט גרמה לשינוי בחיים שלי, אני מרגיש מפוקס יותר על היעד שהצבתי לעצמי, אני יודע שזה אפשרי רק חשוב להתמיד ולא להתייאש. אני מרגיש שאני שולט יותר בחיים שלי, יש לי חזון והוא עוזר לי להתמקד בעיקר ולהסיט הצידה את התפל, אני חש התקדמות רבה בדרך שבה אני מתקשר עם הסביבה ואני מבין כי שם טמון המפתח להצלחה שלי. חשוב לי שאנשים יעריכו אותי ויראו בי אדם אחראי מוכשר ורציני גם לאחר הכרות שטחית וראשונית, אני מרגיש שאני בדרך הנכונה להגשמת יעד זה.

תודה!

י'

 
                                                                                                                   2010\04\25
יואב:
 
אני רוצה לרשום לך את כל מה שלמדתי.
זה קצת בעייתי.... כי אם ארשום כל מה שלמדתי ממך ובזכותך זה ימלא כ"כ הרבה דפים שייקח לך בערך חודש לקרוא את הכל, ואז לא תספיק לעשות כל מיני דברים שתכננת לעשות וזה יוציא אותך מהמיקוד.
ואחר כך תאשים אותי ויהיו סרטים ובלגאנים ולא ממש בא לי לריב איתך... אז אני אתמצת, סבבה?
 
הבנתי שאני הצלחה. הבנתי שאני מאמנת טובה, מאמנת בעלת מוניטין שגורמת לאנשים ובעיקר לנוער להבין שהאושר הוא לא מעבר לפינה, הוא פה. אפשר ורצוי לחיות חיים מוגשמים ומאושרים. וזה כמובן עם זאת שאני עושה דוקטורט במדעי ההתנהגות ויש לי כסף בשפע והוא בא בקלות, כן?  הבנתי את חשיבות המיקוד וההתמדה. למדתי שגודל ההצלחה שלי הוא גודל האמונה שלי, מה שמגדיל מאוד ומחזק את חשיבות האמונה. הבנתי שהאושר טמון בדרך לא ביעד, לכן עדיף ליהנות מהנוף והדרך הסלולה.

אמנם מדי פעם יש מהמורות אך לא צריך להתרגש ולוותר אפשר לראות זאת כאתגר ולנצח אותו. אגב, למדתי שככל שהאתגר הוא אקסטרימי יותר תחושת הניצחון וההצלחה שבאה בעקבותיו היא גדולה יותר. החכמה שלי היא שאני נאמנה ומחויבת לדרך שבה בחרתי, למטרות וליעדים שהצבתי לעצמי בחיים. פעם מישהו אמר לי שאנשים ללא יעדים הולכים בדרכי החיים כעיוורים, אך את המשמעות האמיתית של המשפט הבנתי בזכותך.

הבנתי שאנשים עם יעדים הולכים בדרך החיים עם חיוך, דרכם בהירה וצלולה ואל תשאל הם אפילו נהנים ממנה. הבנתי שאם אני יכולה לחלום את זה, אני יכולה לעשות את זה..וכיום אני חולמת את החלום, הולכת בעקבותיו ואליו ומגשימה אותו {הכי טוב לחלום בעד עצמנו
(;}. הבנתי את משמעות הכאן ועכשיו, אני נוכחת וקיימת בכל רגע ורגע. חשוב מאוד לתכנן את העתיד..אך יותר חשוב לחיות את היום. הבנתי שצריך לעשות טיפול שורש, גם אם זה כואב, לכל בעיה ובעיה ולפתור אותה מהיסוד. דבר שמקשר אותי לניקיון, חשוב להיות נקיים, לנקות ולהתנקות. לשחרר, לנשום נכון, לחשוב צלול ולחייך- ובלי הנחות, הנחות יש בזארה בקניון( במיוחד אחרי שנפתח ה H&M ). 
 
כל זאת הבנתי בזכותך ובזכות זה שלימדת אותי להסתכל על הפן החיובי של הדברים שקורים וקוראים, שחשוב להיות קודם כל בת אדם טובה, רחמנית, סלחנית המחייכת לבריות ולאהוב את עצמי.

אך הכי הכי הכי חשוב זה שהבנתי כל מה שהבנתי בזכות שלימדת אותי להקשיב ללב שלי, ואל תספר לאף אחד, אבל אנחנו מדברים לפעמים והוא מכוון אותי ביום ומספר לי סיפור לפני שינה בלילה.  
לקחתי איתי עוד משהו אחד לחיים והוא- להודות כל בוקר וכל ערב ליקום על המתנות הנפלאות שהוא מעניק לי. להודות על היום הטוב שעבר עליי ועל היום הטוב שיעבור עליי מחר. אך לפני כל התודות ליקום אני רוצה להודות לך, יואב. באמת להודות לך מכל ליבי על חוויית המנטורינג המדהימה שעברתי בזכותך, על כל התובנות וההבנות שהבנתי בזכותך, על העולם הנפלא הזה שנפתח לפני עם שפע האפשרויות שהוא מציע ועליי רק להושיט את היד ולקטוף, ועל האדם שאני היום.

תודה על שאתה מנטור כזה טוב. מנטור שיודע להקשיב ולהגיד את המילה הנכונה בזמן הנכון. מנטור המעניק תחושה בטוחה ונינוחה ומפזר אנרגיות חיוביות. מנטור הנותן משימות יעילות המניבות תוצאות. נותן כמה משימות שהוא רואה לנכון, גם אם אני עושה פרצוף, ולא מוותר. מנטור מעולה שכן כל מה שכתוב פה, כתוב בזכותך. תודה, פשוט תודה לך.  

ד'

 
 
30.9.09 
ממליצה בחום על יואב
יואב בעל הקשבה גבוהה וחידוד, בעל יכולת לגרום לך להתמקד בעיקר. להעביר אותך בתהליך המאפשר לך עשייה המביאה לתוצאות והישגיים אישיים, מקצועיים וחברתיים טובים יותר.

ממליצה בחום לכל אחד שרוצה לעבור תהליך שמניב תוצאות
.


בהצלחה לכולם!
ש'
 
 
14.5.10
 
סיכום תהליך המנטורינג 
תהליך המנטורינג היה עבורי חוויה מקוננת, מכוונת, מעצימה, מבהירה ומרתקת. השינוי שעברתי היה כה משמעותי שכל תחומי החיים שלי הושפעו. עם הגעתי למטרה ברת האימון, התוצאה הרצויה של התהליך הזה. אני קיבלתי כלים להצלחה בחיים ולמימוש עצמי, עשיתי כבר צעד ראשון במסלול ברור ומחודד לחיים מספקים וקריירה מצליחה כמנהל שיווק.

הסיפוק שלי מן ההגעה לתוצאות הללו בלתי יתואר. אני רואה את העתיד שלי בצורה בהירה וזה נותן לי המון. מצד אחד, זה נותן לי נחת ומרגיע אותו, מסדר לי דברים בראש. מצד שני, זה נותן לי כוח ואנרגיה ודוחף אותי להמשיך ולהגשים את כל המטרות שלי ולהגיע לחזון שקבעתי לעצמי בכל תחום. נכנסתי לתהליך ללא סקפטיות אך גם לא תיארתי לעצמי כמה כלים אקבל וכמה חיי יראו אחרת בעקבות התהליך.

תמיד הייתי אדם חיובי ושאפתן, אך לאחר שנחשפתי להתפתחות העצמית והעלתי את רמת המודעות שלי, אני אדם מחוזק. חבריי רואים את התהליך שאני עובר ושואלים אותי הרבה: איך אני עושה את זה? איך אני מציב מטרות? איך אני מגיע לרמה כזו של אמונה ומחויבות למטרות שלי? כל הסבר שאני נותן, מסתיים ב: "...אבל צריך לעבור את התהליך כדי להבין באמת, צריך מנטור".

אני מודע לחלוטין לכך שהמחויבות והאמונה שהייתה לי לאורך התהליך איפשרה את המיצוי המלא שלו ואת ההתפתחות שלי. עם זאת, ההדרכה שלך עשתה בי שינויים ומהפכים, נתת לי השראה והכוון ותיקון כשצריך, היית הרוח במפרשים שלי. אני זה שפרשתי את המפרשים, אך אתה ידעת לדחוף אותי לעבר היעדים שלי. ברגעים קטנים של ספק וסטייה, הכוח שלך כמנטור החזיר אותי למסלול.

מעבר להתחזקות שלי בזמן התהליך, אני יודע שגם עכשיו, בסופו ואחריו, יש לי את הכלים להצלחה וגם כשיהיו דברים שיעמדו בדרכי, כלום לא יעצור אותי. אני יודע שבעזרת הכלים שרכשתי במסגרת התהליך הזה, אטפס לפסגה ואתגבר על הכל. אני יודע את זה כי בראשי אני כבר שם- עומד על הפסגה. תיכף גם גופי מצטרף אחרי עבודת רגליים וידיים קשה...

תודה לך!

ד'

 
 
21.04.10
תודה ליואב זילכה
יואב ,
טוב, רק רציתי להגיד תודה רבה על הספר החדש שהוצאת, "הפורמולה", זה הספר הראשון שבאמת עשה לי משהו!

קראתי עד היום הרבה ספרים ומאמרים, ואני יכול להגיד שיש לי המון ידע, אבל אני לא יודע מה לעשות איתו.

התחלתי לקרוא את הספר "הפורמולה" והתחלתי להבין הרבה יותר, אני אמנם רק בעקרון השני, אבל כבר יש לי מטרה ואני מאמין בה הרבה יותר משהאמנתי בה בהתחלה.

אז תודה רבה!!
ע'
 
30.12.09 
אני ממליצה בחום
יואב ,
אני ממליצה בחם לכל אדם במהלך חייו לפגוש אותך ולעבוד איתך.

כמו שאנו הולכים לרופא שאנו סובלים גופנית חשוב באותה מידה להקדיש זמן לרפא את הנפש (משם מגיעות המחלות הפיזיות) ולקבל עזרה והכוונה כיצד להגשים את עצמנו ולהגיע ליעדים שלנו.

אתה אדם מקסים , בעל יכולת קשב אדירה ורצון אדיר להעניק! ממליצה בחם לכל אדם בכל גיל לפגוש אותך ולהיעזר בך!!! לכל מי שרוצה לממש את החלומות שלו! חובה!

לי רשף
 
09/05/2009
תודה עבור זמן יקר של נתינה, הארה, למידה וכיף 
יואב היקר,
 
תודה מכל הלב על אימוניי המנטורינג שהעברת לי, שנתת לי כלים להמשיך ב"מסע החיים".
מלבד האימונים, שהיו כיף אמיתי, היו גם שעות של למידה. למידה של דברים שהייתי בטוחה שאני כבר יודעת, בטוחה שלא אתקל בדברים חדשים.
לעיתים נדמה לנו שאנו יודעים הכול, וגם כאשר אנו יודעים את הדברים, תמיד יש מקום להעמיק בהם ולראות אותם מזוויות שונות.
מאוד אהבתי את החלק הראשון של השיעור- את השיתוף!!! זה כיף להקדיש זמן באמצע החיים וסתם לדבר על דברים שעברו עליי, דברים טובים ודברים פחות טובים, כך הצלחתי לראות בעצם איך פעלתי והאם ניתן לשנות את דרכי הפעולה ולייעל אותן.
הדבר החשוב ביותר הוא, שאנו בדרך כלל הולכים למאמן, רב, פסיכולוג, או פונים לקבלת עזרה מאיזשהו גורם, אנו עושים זאת לרוב כאשר חסר לנו משהו בחיים או כשאנו רוצים להגיע לאיזשהו מקום או מטרה. אצלי זה היה שונה, אני הייתי בנקודה מאוד טובה בחיים שלי, כשבחרתי להתחיל באימונים. היה לי כיף לי ונדמה היה לי שיש לי הכול, ועדיין האימונים הוסיפו לי תחומי עניין והאירו לי דרכים נוספות.
מה שבעצם אני מנסה להעלות על הכתב, זה שלא צריך ליפול בשביל לפנות למישהו שירים אותנו למעלה, תמיד יש לשאוף להגיע גבוה יותר- והשמים, רק הם הגבול!!!

אז באמת תודה מכל הלב, בנוסף לזה שאתה מאמן נפלא, אתה אדם יקר ואהוב.

בטוחה שתצליח תמיד,
לירון דניאל
 
 
25-11-08
עבור:
יואב זילכה
 
הנדון: תודה על הכל
 
יואב,
היום אחרי 12 מפגשים מרתקים וחשובים שעברנו בתהליך העצמה אישית ובניית תהליך ובקרה של יישום מטרותיי אני מרגישה צורך עז להודות לך על כל מה שחוללת בחיי, או שיותר נכון שעזרת לי לחולל בחיי.
השינוי בגישה שבה אני רואה את עצמי ואת חיי הוא מדהים, היום אני יודעת שאין דבר שיעמוד בדרכי ושאין משהו שלא אוכל להשיגו וחיי הפכו לקלים פשוטים שמחים ומלאי אהבה עקב התהליך המדהים שעברתי עם עצמי בזכותך.
תודה על הזמן על היצירתיות המקצועיות הסבלנות וההבנה שהפגנת לאורך כל הדרך.
אני יודעת שלא הייתי קלה במיוחד, ושהיה קשה "לאפס" ולמקד אותי אבל עשית זאת ובגדול.
לא הייתי מוותרת על אף רגע בתהליך, ושמחה על ההחלטה לבוא ולעשות סוף סוף משהו רק בשביל עצמי –נטו!!!!  ולשים את כל הסובב סביבי בצד.
אין דבר כזה יהיה בסדר, אלא אני אעשה שיהיה בסדר- הכל בידי, וזה אחד הדברים הכי חשובים שהפנמתי דרך המסע שעשינו.
אז שוב המון תודה על התמיכה האינסופית, ואני מאחלת להרבה אנשים שיזכו להכיר את עצמם דרך השיטות והמקצועיות שלך...ושתפתח לרבים את עיניהם ואת דרכם לאושר.
אני כמובן אמשיך לעדכן ולהתעדכן עימך...ותהיה בטוח שאעזר בך ורק בך אם בעתיד אצטרך.
תודה על הכל.
   
ממני, סיוון דגן
 
 
             20-10-09  
 
משוב ליואב
קודם כל אתה מקסים כבנאדם. אהבתי את כל ההתייחסות שלך לתהליך, את הנכונות לשפר ולנסות להפוך כל דבר למשהו חיובי ואל משהו שניתן ללמוד ממנו לעתיד. אהבתי את כל הדוגמאות מהחיים היומיומיים (סיפורים, מאמרים, סרטים ואפילו משפטים).

המפגשים חיזקו אותי וגרמו לי להבין דברים שלא חשבתי עליהם ואני מאמינה בעצמי יותר מבעבר.

המפגשים איתך גרמו לי להסתכל על מה שעברתי בעבר כאל שיעורים והבנתי שצריך להתקדם הלאה ולהסתכל על דברים באור חיובי.

תודה!
ל'

 

 

 
חזרה למעלה
  דף הבית  |  מנטור  |  מאמן אישי  |  אימון עסקי  |  קואצ'ינג  |  הצלחה  |  coaching  |  מנטורינג  |  התפתחות אישית  |  מדיטציה  | מנטור אישי  | מנטור עסקי  
© כל הזכויות שמורות ליואב זילכה - Mentor Me                                
  יעוץ זוגי  |  עוגות יום הולדת  |  מתנה  |  מאמנים אישיים  |  מורה למדיטציה  |  האזנה  |  מדיטציה  
 
לייבסיטי - בניית אתרים