מאמן אישי | אימון אישי | יואב זילכה
 
 

 


 

 

 

 מאמן אישי

דף הבית >> מאמן אישי
שירותים
תיאום פגישה אישית עם יואב
שיעורים פרטיים ללימוד מדיטציה
מפגשי לימוד ותרגול מדיטציה בקבוצה
סדנאות מדיטציה ומודעות בארגונים
אירועים קרובים
קורס מדיטציה קצר בוידאו - חינם!
ספרון המדיטציה האינטרנטי של יואב המכיל 20 מדיטציות במתנה
מדיטציה ללא מדיטציה | מיני קורס וידאו חינם
מנטורינג אחד על אחד עם יואב
מהי מדיטציה ?
סרטוני וידאו מעוררי השראה
תכנים בחינם
יואב זילכה מתארח אצל אורנה דץ
יואב זילכה מדבר על הצלחה בתוכנית המקצוענים עם שירה פליקס
ראיונות עם מומחים שונים בנושא התפתחות אישית - לצפייה בחינם
מאמן אישי

מהו מאמן אישי?


מאמן אישי הוא אדם שמאמן אותך למימוש מרבי של הפוטנציאל שלך, להשגת התוצאות הרצויות לך ומעל הכל: להכרת טבעך האמיתי ולהנאה מהאושר והשלווה הנובעים מכך. לשיטתנו, מאמן אישי הוא אמן, הרבה יותר מאשר איש מקצוע. מאמן אישי ניחן ביכולת יוצאת דופן לניהול מה שנקרא "דיאלוג של אפשרויות". מאמן אישי למעשה מאמן את הדיאלוג שנמצא בדרך להשגת מטרתו של המתאמן או "השחקן". מאמן אישי מכיל אנשים בתוך מסגרת הייעוד, ההתלהבות והמחויבות שלהם, בכדי שיוכלו להתמיד בעשייה למען השגת המטרות שלהם בחיים. מאמן אישי מנהל ביצירתיות את התהליך שבו אתה מגלה מה (ואיך) לעשות.

לרשותו של מאמן אישי מקצועי, עומד אוסף של כלים, אסטרטגיות, טכניקות, ניסיון, מודעות גבוהה, הבחנות, רעיונות וגם ידע שמאפשרים לו לעשות את עבודתו כראוי. למרות היותו מחזיק בידע, אין זה אומר שהוא יודע הכל ואין זה כלל אומר שאימון משמעו העברת ידע. אימון במהותו אינו הוראה.

 
על פי הפדרציה הבינלאומית לאימון (ICF), על מאמן אישי לכבד את הלקוח כמומחה בתחום עיסוקו ובחייו. ב- ICF מאמינים שכל לקוח ניחן ביצירתיות, בתושייה והינו ישות שלמה. בהסתמך על בסיס זה, אחריותו של מאמן אישי היא:
  • על מאמן אישי לגלות, להבהיר ולהיערך במקביל לרצונות הלקוח.
  • על מאמן אישי לעודד את גילויו העצמי של הלקוח.
  • על מאמן אישי להפיק מהלקוח אסטרטגיות ופתרונות אישיים.
  • על מאמן אישי להביא את הלקוח ללקיחת אחריות ולחייבו במתן דין וחשבון.
*אנחנו עובדים בכפוף לקוד האתי-לפרטים לחץ כאן


מהו אימון אישי ?

לתפיסתנו, אימון אישי הוא אמנות תקשורתית בה עוסק מאמן אישי בהעלאת רמת המודעות של האדם ובפיתוח מיומנויות אישיות ומקצועיות, לשם רווחתו האישית, לשם מימוש שאיפותיו ומטרותיו ולטובת הכלל. אימון אישי עוסק בלא נודע, כך שכל פגישת אימון אישי מזמינה את המאמן ואת המתאמן לבצע קפיצה אמיצה אל תוך אוקיינוס של אי-ודאות. משם נובעות אפשרויות חדשות, בהירות ויצירתיות להתמודד עם אתגרי החיים ולפעול ביעילות. האימון הוא חדר כושר לנפש האדם. 


בשביל מה צריך מאמן אישי ?

מאמן אישי מיומן קשוב תמיד ל"זהב" שבך, לגדולה שלך. הוא מקשיב לעוצמות, לתשוקות, למניעים ולערכים שלך ומאפשר לך מסגרת בה אתה מתאמן, מגלה ומפתח את "הגדולה" שלך. מאמן אישי יוצר עבורך מרחב של צמיחה, זהו מרחב פיזי, מנטאלי, רגשי ורוחני. בתוך המרחב הזה אתה יוצר הקשרים חדשים לחיים שלך, אתה יוצר את ההקשר שבו אתה רוצה להיות ולחיות, הקשר ש"קורא" לך ומושך אותך. בכל מקום בחייך שבו יש פער ברור בין המצב המצוי למצב הרצוי, מאמן אישי יכול לעזור לך לסגור את הפער הזה. מאמן אישי יוצר עבורך מסגרת אימון שבה אתם עובדים יחד ומגדילים את שדה המודעות שלך. בהתחלה, לאחר הגדרת מטרתך, אתה מתנתק מחיי השגרה ומגיע למגרש האימונים שבו קבעת עם מאמן אישי, ושם אתה מתאמן, בדיוק כמו בספורט. אתה קשוב למאמן ומפתח את היכולות החבויות בך, בדיוק כמו שמפתחים שריר מנוון. לאט לאט, אתה מתחיל לחיות את האימון גם מעבר לאותה מסגרת המנותקת מחיי השגרה. אתה מתחיל להרגיש את האימון גם מעבר לפגישותיך עם מאמן אישי. אתה מצליח להכניס מודעות ישירות לתוך חיי היום יום שלך ושם, ממש בנקודה הזו, עברת למגרש של הגדולים ואז האימון מתחיל להבשיל את ה"פירות".

"אינך יכול לקטוף את הפירות וליהנות מיופיים של העלים,
לפני שזרעת את הזרע הנכון ועבדת על חיזוק השורשים"
(יואב זילכה, מייסד Mentor Me)


הטעות של רוב האנשים היא שהם ניגשים ישירות לפירות (לתוצאות) ומנסים לשנות אותם, זה פשוט לא עובד ככה, לא בטבע ולא בחיים. כי החיים הם הטבע והטבע הוא החיים. ואגב, הטבע אינו יודע כישלון מהו, הוא לא יודע מה זה מגבלות, זה לא קיים בטבע. אתה נולדת להצליח, זהו מצבך הטבעי!


"אני צריך מאמן אישי??" רוב האנשים הרי אינם ברי אימון מטבעם

לעתים קשה לחלק מהאנשים להכיר בצורך או בסיוע של מאמן אישי והאמת היא שאי אפשר להאשים אותם בזה. הרי מהרגע שבו אנחנו נולדים מחנכים אותנו לעשות הכל לבד, מלמדים אותנו שלהצליח לבד זה הרבה יותר טוב מאשר להצליח ביחד. זה מסרס אותנו, תחשבו על זה... עוד מבית הספר, הרי כולנו פחדנו להעתיק. לכן, בשלבים מאוחרים יותר קשה לנו לקבל עזרה מאחרים, לכן אנשים נפגעים כשמציעים להם לשכור את שירותיו של מאמן אישי, לכן רוב האנשים אינם "ברי אימון", הם אומרים: מה אני צריך מאמן אישי? מה מאמן אישי כבר יכול ללמד אותי? מה מאמן אישי כבר יודע על החיים שאני לא יודע?

ובזמן שהם אומרים: "אני יודע יותר ממה שאתה חושב", הם בעצם חושבים יותר ממה שהם יודעים...אנשים מסיימים את הלימודים ובאמת מאמינים ששם הלימודים מסתיימים, הם לא מבינים ששם זה רק מתחיל. זאת הבעיה של מרבית האנשים: הם לא יודעים שהם לא יודעים והם חושבים שהם יודעים.

"האדם החזק והחכם הוא זה שיש לו יכולת לבקש עזרה" (יואב זילכה)

 וגם כאשר אנשים יודעים, הם לא בהכרח עושים. ידע יש מספיק בעולם, רוב האנשים הרי יודעים מה לעשות, אך מעט מאוד עושים מה שהם יודעים. ופה בדיוק נכנס מאמן אישי לתמונה, הוא משפיע עליך לקום ולעשות! הוא מסייע לך בפיתוח משמעת עצמית והתמדה.  אחד הקשיים הגדולים של מתאמנים הוא לבוא עם "ראש של מתחילים", לשים את האגו בצד, לבוא מוכנים להתאמן, ללמוד, לטעות, ליפול ולקום (ממש כמו ילד), לבוא מוכנים ל"רכבת ההרים" של האימון. מאמן אישי טוב יגרום לך לאבד את "המטען" שאיתו הגעת לטיסת האימון. אותו מטען שמכיל אגו, הלקאה עצמית, מחשבות מטרידות, קולות קטנים ומסרסים, אותו מטען שמונע ממך לצמוח ולחוות את החיים במלוא עוצמתם.


מאמן אישי- מה אנחנו ב-Mentor Me מציעים?

אנחנו מציעים שירותי מנטורינג להצלחה בחיים ובעסקים. האימון האישי על כל תועלותיו הוא רק חלק בלתי נפרד מתוך אידיאולוגית המנטורינג שלנו, אשר כוללת גם אלמנטים של ייעוץ וחניכה. יחד יצרנו מסגרת מקיפה ושלמה יותר שמאפשרת צמיחה טבעית, המתבטאת בכל ארבעת האלמנטים שלנו כבני אדם "שלמים" (הפיזי, הרגשי, המנטאלי והרוחני). יואב זילכה הוא המייסד והמנכ"ל של Mentor Me ולמעשה מדריך אנשים לצמיחה רוחנית כבסיס להצלחה בחיים ובעסקים ולחיים עשירים בכל המובנים. 


סיפורו של מאמן אישי- יואב זילכה רוצה לשתף אותך בסיפור שלו, "על קצה המזלג"...


"אני זוכר את עצמי בן אדם פאסימי, בן אדם שפשוט לא אהב לחיות, היו תקופות שהרגשתי שזה ממש עול בשבילי לקום ולהעביר עוד יום בעולם של בינוניות ושעמום, בעולם של מחסור (לפחות כך חשבתי אז...). היו תקופות שלא היה לי גרוש...שהרגשתי שלא מגיע לי להיות מאושר, שלא מגיע לי להיות עשיר, שלא מגיע לי להצליח, שלא מגיע לי אהבה או זוגיות. אבל מצד שני, תמיד ידעתי שיש בי משהו שיום אחד יתפרץ החוצה, כמו שלכל אדם יש, ידעתי שיש בי להבה קטנה ובוערת שרוצה לגדול וחיפשתי תשובות. מאז ומתמיד הייתי אדם סקרן שאוהב ללמוד ולדעת, לפני 9 שנים בערך, שמעתי לראשונה מילים כגון: התפתחות אישית, קואצ'ינג, אימון, מאמן אישי.

היום בו גיליתי את האימון היה בשבילי יריית פתיחה לחיים חדשים, חיים שתמיד ידעתי איפשהו שהם קיימים. תמיד ידעתי שיש רמה אחרת של חיים ושאני לא חי בה עדיין וזה לא היה מוצא חן בעיניי בכלל. הייתי אומר לעצמי: לא יכול להיות שמה שאני רואה כאן עכשיו זה החיים, לא יכול להיות שבשביל זה הגעתי לכאן, חייב להיות משהו ענק, עצום, קסום הרבה יותר מזה. הסקרנות שלי והתשוקה שלי הביאו אותי למסע של חקירה מאסיבית, הפכתי ל"סטודנט של הפוטנציאל האנושי". מאוחר יותר הבנתי שזהו מסע שלא נגמר וגם לעולם לא ייגמר. זהו המסע של חיי ובתוך המסע הזה גיליתי את העולם הנפלא של האימון. הבנתי שאני מאמן אישי שלא מפסיק אף פעם להתאמן בעצמו. עד היום אני חושב שהזכות שלי להיות מאמן אישי ניתנה לי בעיקר בשל עובדה זו. 

זה לא קרה ביום אחד, אבל מתישהו, איכשהו, התעוררתי ולצידי עמד כישרון בלתי רגיל לתת השראה לאנשים, מאחורי עמדה תשוקה אמיתית להביא את המסר שלי לעולם ומולי עמד החזון שלי: להדריך מיליוני אנשים בכל רחבי העולם להתעוררות רוחנית בשילוב עם הצלחה בחיים ובעסקים, על מנת שיוכלו לחיות חיים עשירים בכל המובנים. להוות תרומה וזרז לתהליך הפריחה הרוחנית של התודעה האנושית הקולקטיבית."


הכירו את יואב זילכה מקרוב- לחצו כאן


יואב זילכה רוצה לאמן אותך באופן אישי

"אני חושב שזה נהדר שיש מאמנים בעולם ושיותר ויותר אנשים מגלים את האור ואת העוצמה שבתוכם בעזרתו של מאמן אישי. אני רואה בהיותי מאמן אישי, זכות גדולה ואני מתמקד בשיתוף כמה שיותר אנשים בערך יוצא הדופן שהאימון מאפשר. אני מאוהב במה שאני עושה ואני מביא איתי המון אנרגיה, עומק וניסיון. וזאת בנוסף למומחיות שלי אשר מתמקדת בשני אלמנטים: הפסיכולוגיה של ההצלחה וההדרכה לצמיחה רוחנית".

מהי הטרגדיה הגדולה ביותר בחיים?


הטרגדיה הגדולה ביותר בחיים היא שרוב האנשים מתים לפני שהם מכירים את עצמם. כלומר, לפני שהם מתוודעים לטבעם האמיתי. כמובן שמשתמע מכך שגם במהלך חייהם על פני האדמה, אף אחד (כולל הם עצמם) לא נהנה מכל הטוב שהם יכלו לתת. 

זה עצוב אבל זה נכון. ביום שתמות,  אלא אם כן התעוררת לטבע האמיתי שלך ועשית משהו משמעותי בחייך, זה יהיה כאילו מעולם לא נולדת. כשתהיה שם רגע לפני המוות, אתה תשאל את עצמך 3 שאלות פשוטות:

1. האם אני יודע מה אני?
2. האם מצאתי שלווה, אהבה ושמחה בחיים?
3. האם חיי הביאו שלווה, אהבה ושמחה לאחרים?
 
אל תחכו, שאלו את השאלות האלה עכשיו! אין זמן אחר.

למידע נוסף על שירותי מנטורינג אחד על אחד עם יואב זילכה, לחצו:
מנטור אישי


 
חזרה למעלה
  דף הבית  |  מנטור  |  מאמן אישי  |  אימון עסקי  |  קואצ'ינג  |  הצלחה  |  coaching  |  מנטורינג  |  התפתחות אישית  |  מדיטציה  | מנטור אישי  | מנטור עסקי  
© כל הזכויות שמורות ליואב זילכה - Mentor Me                                
  יעוץ זוגי  |  עוגות יום הולדת  |  מתנה  |  מאמנים אישיים  |  מורה למדיטציה  |  האזנה  |  מדיטציה  
 
לייבסיטי - בניית אתרים