מנטורינג אחד על אחד עם יואב זילכה | מנטור לצמיחה רוחנית והצלחה בחיים | מאמן אישי
 
 

 


 

 

 

 מנטורינג אחד על אחד עם יואב

דף הבית >> שירותים >> מנטורינג אחד על אחד עם יואב
שירותים
תיאום פגישה אישית עם יואב
שיעורים פרטיים ללימוד מדיטציה
מפגשי לימוד ותרגול מדיטציה בקבוצה
סדנאות מדיטציה ומודעות בארגונים
אירועים קרובים
קורס מדיטציה קצר בוידאו - חינם!
ספרון המדיטציה האינטרנטי של יואב המכיל 20 מדיטציות במתנה
מדיטציה ללא מדיטציה | מיני קורס וידאו חינם
מנטורינג אחד על אחד עם יואב
מהי מדיטציה ?
סרטוני וידאו מעוררי השראה
תכנים בחינם
יואב זילכה מתארח אצל אורנה דץ
יואב זילכה מדבר על הצלחה בתוכנית המקצוענים עם שירה פליקס
ראיונות עם מומחים שונים בנושא התפתחות אישית - לצפייה בחינם
מנטורינג אחד על אחד עם יואב זילכה (מנטור אישי)

אימון אישי | ליווי אישי - ליצירת קשר ותיאום פגישה לחצו כאן

 
מה זה מנטורינג? והאם אתם צריכים את זה?
 
ייתכן מאוד שאתם מתמודדים בימים אלה עם קושי או משבר כלשהו בתחום אחד (או יותר) של חייכם. ייתכן שאתם מתוסכלים מהעובדה שאינכם מצליחים להשיג את המטרות שהצבתם לעצמכם או מהתחושה שהפוטנציאל האמיתי שלכם לא כל כך מתבטא בתוצאות שלכם בחיים. ייתכן שאתם מרגישים תחושה של תקיעות ויחד איתה רצון עז לשינוי ולצמיחה.

קרוב לודאי שיש דברים שאתם רוצים שהם יקרו, אבל הם לא קורים. כמו כן, ישנם דברים שקורים, אך אינכם רוצים שיקרו. ובתוך כל הרעש, הבלבול והתהפוכות של החיים, אתם מרגישים שקשה לכם להתמודד עם כל זה לבד ואז אתם מגלים שהרבה יותר חכם, מועיל וגם עוצמתי מצידכם לבקש עזרה מגורם אובייקטיבי, מקצועי ואמין. הגורם הזה נקרא מנטור והשירות שהוא נותן נקרא מנטורינג, שהוא לשיטתנו- השילוב המושלם בין אימון, ייעוץ וחניכה.

 
...וזה לא אומר שאינכם מצליחים. יתרה מכך, אתם עלולים להצליח מאוד במה שאתם עושים ודווקא בגלל זה ייתכן שאתם צריכים מנטור. אם תסתכלו על האנשים המצליחים ביותר בעולם (בכל תחום שהוא), תגלו שלמרביתם יש מנטור צמוד שמלווה אותם. אגב, אתם עלולים גם להיות מאוד מצליחים "על הנייר" ולחיות ברמת חיים גבוהה מנקודת מבט חומרית, אבל עדיין להרגיש שהחיים שלכם חסרי איזון או להרגיש שלכאורה יש לכם "הכל", אבל עמוק בפנים בעצם אין לכם כלום. זוהי תחושת ריקנות כזו שמלווה בכמיהה למשמעות ולחיים מלאים יותר. אחרי הכל, יש הבדל גדול בין רמת חיים לבין איכות חיים.
 
במובן הרחב, כל אחד מאיתנו זקוק למנטור. אנחנו צריכים את האדם הזה שיכוון אותנו, שיעניק לנו נקודת מבט חיצונית ואובייקטיבית על האופן בו אנחנו חושבים ופועלים, שידריך אותנו במסע הרוחני שלנו, שיסייע לנו לגלות את השיעורים הגדולים שלנו בחיים, שילווה אותנו בדרך להשגת מטרותינו, שיוציא מאיתנו את הטוב ביותר שלנו, שימתח אותנו, שיעצים אותנו, שילמד אותנו, שיעורר בנו השראה, שיעזור לנו להתמודד עם אתגרי החיים ביעילות. כל אדם ששואף להצלחה, להתעוררות רוחנית, למצוינות, לצמיחה בכל המובנים ולסיפוק אמיתי, צריך מנטור, אבל לא לכל אחד השירות שלנו מתאים.


למי מיועד השירות של מנטורינג אחד על אחד עם יואב?

האם אתם...

♦ מעריכים את השילוב שבין צמיחה רוחנית להצלחה מעשית ושואפים להביא אותו לידי יישום בחייכם? 

♦ רוצים להשיג את המטרות שהצבתם לעצמכם, אבל גם ליהנות מהדרך אליהן?
 
♦ מחפשים ליווי, הכוונה, הדרכה, השראה וכלים שיאפשרו לכם לחיות חיים מוצלחים, מאושרים ומאוזנים יותר?
 
♦ רוצים ליצור שינוי בתחום אחד או יותר של חייכם, אבל מרגישים תחושה של בלבול וחוסר ודאות?
 
♦ חשים חוסר מימוש עצמי או תסכול מהפער שבין הפוטנציאל והציפיות שלכם לבין התוצאות בשטח?
 
♦ פתוחים ללמידה ולרעיונות חדשים ומוכנים להשקיע בהתפתחות האישית והמקצועית שלכם?

♦ מוכנים לקחת אחריות ולעשות כמיטב יכולתכם כדי לשפר את חייכם?
 
♦ רוצים לצאת מהתקיעות ומהדחיינות, להשתחרר ממעצורים פנימיים ולהגביר את האמונה בעצמכם?

♦ שואפים לחוות רמות חדשות של הצלחה, סיפוק, שלווה פנימית ואהבה לחיים?
 

אם עניתם "כן" לאחת או יותר מהשאלות האלה, זה בדיוק בשבילכם!


מהן התועלות שתוכלו לקבל מהעבודה הצמודה עם יואב?

 שחרור מהרגלי חשיבה מעכבים, מאמונות מגבילות ומתפיסות מעוותות, כדי שתוכלו להיות חופשיים ולהמריא לדרך חדשה בחייכם.
 

 איכות חיים גבוהה יותר, המאופיינת במימדים חדשים של שלווה, חיוניות, קלילות ושמחה.

 

 להפיק מעצמכם את הטוב ביותר שלכם ולחיות חיים מוצלחים, מאוזנים ועשירים.

 

 ביטחון עצמי אמיתי ואמונה גדולה יותר בעצמכם וביכולות שלכם.

 

 הנאה מהשילוב שבין צמיחה רוחנית להצלחה מעשית.

 

 להביא את עצמכם לידי ביטוי מלא יותר ולפתח מיומנויות אישיות ומקצועיות.

 לגלות מהו הייעוד שלכם בחיים ולחיות בהתאמה איתו, תוך מימושו בפועל.
 

 להתמודד באומץ וביעילות עם אתגרי החיים ולפעול בעוצמה, בהתלהבות ובעקביות למען מטרותיכם.

 

 לחוות טרנספורמציה אמיתית, ליצור שינויים עמוקים ועוצמתיים בתחומים שונים של חייכם.
 

 ליהנות מעשייה איכותית ומהנה ולהגיע להישגים ולפריצות דרך.


ועוד...

 


מה אומרים חלק מהאנשים שכבר עשו את זה?

 
"השתתפתי בכמה סדנאות למודעות עצמית אבל רק כשפגשתי אותך בסדנה שלך ולאחר מכן גם הפכת למנטור שלי, התחלתי סוף סוף לתפוס את המשמעות האמיתית של השינוי!!! תודה שהארת לי את השביל שלי וגרמת לי ללכת בו בצעד בטוח, ובאמונה אינסופית".

(אסנת שטרית)
ליואב, אני מודה שבכל מסע מה שבאמת חשוב לי זאת הדרך,והחברה. אז הדרך היתה מפתיעה, מפותלת,עם עליות וירידות אך מרתקת ומסקרנת...בכל העליות הפיתולים והירידות ידעתי שהחברה והלווי יהיה מקצועי ונעים,כך שאת מקומו של החשש ..הפחד..החוסר אמון..תפס אמון,שמחה וסקרנות מתמשכת.

אני זוכרת שלמדתי  פאנג שוואי ,היה דבר אחד אצל הסינים  שקובע וזאת הכוונה. כשהכוונה ברורה אצלהם אפשר להתגבר כמעט על הכל.. ואני חושבת שהיתה  כאן כוונה שלך המאד ברורה  וזה עזר לי להיות ברורה יותר לגבי הכוונות שלי בדרך.ולהתמקד.

מה שכבר עובד עבורי ,ממה שספגתי זה כמה דברים קטנים שהם גדולים! מה שבעיקר היה לי מרתק בדרך שלא ידעתי , לאן אתה תיקח  את המפגש ועד כמה המחשבות שלי יאפשרו לתהליך להיות פטור ממס..ומה עוד אלמד שלא ידעתי בגילי המופלג...זאת היתה תחושה של חזרה לנעורים..וזה נפלא!

שידרת אופטימיות לאורך כל הדרך ,ואני לקחתי זאת איתי..הצלחת להפתיע לאורך כל הדרך,בעיקר בהקשבה המלאה שלך,ואפילו ידעת מתי לוותר על שעורי הבית.. וזה בהחלט היה צעד מקצועי ענק..ידעת מתי. נהנתי  מכל רגע, וגם כשלא היה ממש קל. העובדה שיצרת אווירה נעימה בגובה העניים איפשרה לי להיות נוכחת. מודה לך על כך.

השלווה שלך מעוררת בי קינאה. מי יודע אולי יום אחד אגיע לזה..ואם לא גם טוב.והעיקר הדרך..
 בטוח שאין מפגשים מקריים, אתה היית שם בזמן ובמקום הנכון,ואני זרמתי עם זה בניגוד להרגלי.וטוב שכך.
 
לא בטוח שהייתי זורמת עם זה אם הייתי יודעת שאתחיל לסדר מדפים...אך שמחה על כך ומקווה שכל טיפת אבק וישן יוחלף בחדש וטוב..והעץ שאני כל כך אוהבת ימשיך להצמיח שרשים ולתת צל, ופירות. בנימה אופטימית זאת אני מזמינה אותך להמשיך לעשות זומינג  בעולם הזה . אני שמחה שהכרתי אותך ..ותודה ענקית מכל הלב.

שרה

לאחר תהליך המנטורינג שלי עם יואב שבו קיבלתי את הבסיס להצלחה בחיים, אני שמחה להצהיר שיש לי הרבה יותר כוח ,כלומר רמת המוטיבציה שלי והשאיפה לפעול ולהעצים השתפרה פלאים! אני הרבה יותר בטוחה בעצמי ועומדת בראש מורם ולב שלם מאחורי ההחלטות שלי.

אחד הדברים שהכי אהבתי בתהליך הוא החיבור שלי עם יואב.. הידיעה מראש שבסוף פגישה אני אצא עם חיוך גדול והמון מחשבות על הצורה שבה אני הולכת לפעול בשבוע הקרוב או בכלל בעתיד.

                                                                                                            תודה! דנה

כבר הרבה זמן לפני שהתחלתי את תהליך המנטורינג, חיפשתי משהו, לא תמיד היה ברור לי מה...שיחות עם פסיכולוג? קואצ'ינג? ואם כן, באיזה תחום? על איזה תחום?
 
הבעיות הגדולות שהיו לי היו מסביב למשפט שתמיד היה טמון לי בראש: "את מבוזבזת" ובאמת עם השנים הרגשתי שאני לא ממצה את עצמי ולא מצליחה להגיע להישגים גבוהים, אותם הישגים שכל הסביבה שלי ציפתה ממני להגיע, אותם הישגים שאני ציפיתי ועדיין מצפה להגיע.
 
דרך בן הזוג שלי, הגעתי אל יואב ואחרי פגישה קצרה כבר ידעתי שהוא המנטור שאיתו אשמח להתחיל את תהליך השינוי. בשלושת החודשים האחרונים עברתי הרבה בזכות התהליך ובגלל הדברים שעברתי בחיי האישיים.

 
אני יודעת היום להגיד בבטחה שאני על הדרך הנכונה ומבחינתי זה עוד צעד להצלחה. דרך הפגישות עם יואב משהו בי השתנה. עד עכשיו קשה לי לשים את האצבע על השינוי, איכשהו עם התהליך נהייתי בן אדם טוב יותר, אדם שפתוח יותר למחשבות של עצמו ולסביבה, אדם שיודע לחיות יותר טוב את הרגע.
  
אני מוקירה תודה ליואב על עצם היותו הוא, על ההיכרות בינינו ועל עצם העובדה שמבחינתי זו זכות להיות בתהליך כזה, על התקשורת הבינאישית ועל השיחות, על הפתיחות. היום בתום התהליך, אני כבר לא לוקחת דברים כמובן מאליו. אני יודעת שרק עכשיו התהליך האמיתי מתחיל...יש לי את הכלים, יש לי את הרצון, יש בי פרופורציה ויש בי אמונה ואני מרגישה שזוהי רק ההתחלה...

 
תודה, אסתי

"יואב היקר, שמחתי והתעצמתי בתהליך המנטורינג שעברתי איתך. קיבלתי ממך המון ידע על ניהול, שיווק, קבלת החלטות, שיטות למיקוד המחשבה, עבודה לפי תוכנית ושלבים והרבה כלים להעצמה אישית ועסקית.
 
למדתי ממך להכיר שהרגע הזה הוא הדבר החשוב ביותר ולמדתי לחיות את הרגע הזה ולמצות אותו. נתת לי המון אמונה ביכולות שלי להצליח ולהגיע לכל מה שאני רוצה , לסמן מטרות , להכין תוכנית פעולה ולהגיע לשם.
 
הצלחת לשלב בין כלים חשובים ולימוד "תאורטי" של תהליכים מתקדמים לבין תוכנית פרקטית ליישום מיידי בעסק. הבאת אותי למצב שאני בפעולה ובתנועה כל הזמן. עודדת אותי למצוא פתרונות והעלית פתרונות יצירתיים להתקדמות. אני שמח על כך שעברתי תהליך מנטורינג איתך שתרם לי המון בתחום האישי והעיסקי".

תודה רבה, איציק עובדיה
 
"אני מודה על כך שלקחתי אחריות על חיי והבנתי היכן אני רוצה להיות בעתיד וכיצד למצות וגם להיות ברגע הזה. התהליך שעברתי איתך היתה אבן דרך משמעותית להגשמתי האישית והמקצועית". 

(כרמית גרומר)
מיהו יואב זילכה?

יואב הוא סמכות מובילה כשזה נוגע לשילוב שבין צמיחה רוחנית לבין הצלחה מעשית. תחום המומחיות שלו מורכב משני אלמנטים מרכזיים: הפסיכולוגיה של ההצלחה וההדרכה לצמיחה רוחנית. 

במהלך 9 השנים האחרונות, עושה את דרכו בצורה אינטנסיבית במעלה סולם ההתפתחות האישית, העסקית והרוחנית, מתרגל התבוננות וטכניקות שונות של מדיטציה ומלווה אנשים רבים בדרך להתעוררות, לשיפור איכות חייהם ולהשגת תוצאות טובות יותר בתחומי החיים השונים. ליואב היתה הזכות (ועדיין) לעבוד עם מאות אנשים ברמה של אחד על אחד, כמו גם בסמינרים, כנסים וסדנאות. התכנים של יואב משפיעים לטובה על חייהם של אלפי אנשים בארץ ובעולם. 

הוא חי את עולם האימון הרוחני כדרך חיים, במשך שנים למד את הפסיכולוגיה של ההצלחה, את מדע ההצלחה, את הפוטנציאל האנושי ואת אמנות החיים מטובי המורים במזרח ובמערב. יואב בוגר
BA בהצטיינות בחוג למנהל עסקים ותיירות, וכן מאמן אישי ועסקי מוסמך בוגר Coaching Academy
יואב מדריך אנשים לצמיחה אישית ורוחנית כמקור לחיים פוריים מתוך שלווה ואושר בלתי מותנים. הוא עושה זאת באמצעות מספר מוקדי פעילות:

1. מנטורינג אחד על אחד.
2. הרצאות, סדנאות וקורסים בתחום ההתפתחות האישית.
3. לימודי מדיטציה ליחידים ולקבוצות. 
4. פיתוח מוצרים, כלים ותכנים בתחום מומחיותו.

עד היום כתב למעלה מ-300 מאמרים בנושאים הקשורים להצלחה, מוטיבציה, צמיחה רוחנית, מדיטציה והתפתחות אישית. כמו כן, פיתח מספר מוצרי מידע בתחום והיו לו מספר הופעות בתקשורת.
למה שתבחרו דווקא ביואב כמנטור האישי שלכם?
לחצו כאן וגלו את היתרונות שעושים את ההבדל


"כל החיים הכינו אותי לקראת החיים, אבל אף פעם לא הכינו אותי לכך 
שהחיים אף פעם לא מגיעים... הם כבר קורים עכשיו. הם עכשיו".
 
~ יואב זילכה ~

למידע נוסף, להתייעצות או לתיאום פגישה אישית 
חייגו 054-79-29-566 או הירשמו כאן:


דוא"ל *
שם *
טלפון *


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

מהו מנטור אישי?
מנטור אישי הוא אדם שמלווה, מדריך ומאמן אותך בתהליך של התפתחות אישית ו/או מקצועית. העבודה הצמודה עם מנטור אישי מסייעת לך להשיג את המטרות הרצויות לך, לצד שיפור איכות חייך והרווחה האישית שלך. זה מאפשר לך ליהנות מצמיחה אישית, מקצועית-עסקית ורוחנית, ובהתאם לכך: לחיות חיים עשירים בכל המובנים. מנטור אישי יכול להדריך ולכוון אנשים בכל מיני הקשרים ולמען השגת מטרות שונות בכל תחומי החיים, אך במרבית המקרים, העבודה של "אחד על אחד" מול מנטור אישי מתמקדת בתחום העיקרי שבו אותו מנטור אישי מתמחה. כך למשל: תחום המומחיות של יואב זילכה כולל שני אלמנטים מרכזיים: הפסיכולוגיה של ההצלחה וההדרכה להתעוררות רוחנית. כחלק בלתי נפרד מכך, משמש יואב גם מורה למדיטציה.

מה יוצא לך מזה?
לפני שניתן לך מידע נוסף על אופן העבודה עם מנטור אישי, תרשה לנו לקפוץ ישר לשורה התחתונה ולשאלה שאנחנו מאמינים שאתה ודאי שואל את עצמך בזמן שאתה קורא שורות אלו: "מה יוצא לי מזה?", או "מה העבודה מול מנטור אישי תאפשר לי?". אז ככה...העבודה מול מנטור אישי היא קודם כל מסע של צמיחה ולמסע הזה יש כמובן תוצאות, אשר משקפות את המטרות והיעדים שלך. עבודה מול מנטור אישי מתאימה לך, אם אתה מעוניין לקחת אחריות על חייך ועל עתידך, אם אתה מעוניין להגביר את רמת המודעות שלך, אם אתה מעוניין לפתח את הכישרון, את היכולות ואת המיומנויות שלך, אם אתה רוצה להשיג תוצאות יוצאות דופן בחיים האישיים והמקצועיים. עבודה מול מנטור אישי מתאימה לך, אם אתה מרגיש מחויב באמת להתפתח ולממש את הפוטנציאל העצום והייחודי שטמון בך.

התוצאות של אותו מסע הן ספציפיות ומוגדרות מראש על ידך, יחד עם ליווי והכוונה של אותו מנטור אישי, שמאפשר לך לנוע מאיפה שאתה נמצא היום לאיפה שאתה רוצה להיות. בסופו של דבר הצמיחה הזו מאפשרת לא רק את השגת התוצאה שהוגדרה, אלא חשוב מכך - שיפור משמעותי באיכות החיים שלך ובשלוות נפשך. העבודה מול
מנטור אישי מטרתה להותיר אותך בסוף התהליך גדול יותר, מועצם יותר, מסוגל יותר. האמונה שלך בכוח שלך לחולל, לשנות, ליצור עתיד רצוי, וגם הכוח הזה בעצמו יהיו גדולים יותר בעקבות עבודתך מול מנטור אישי. זה ההיפך הגמור מתלות. אתה לא תהיה תלוי ב- מנטור שלך, אתה תמשיך בדרכך לממש את החלומות שלך. זה לא אומר שאתה תפסיק ללמוד ולהתאמן בעצמך, זה רק אומר שאתה לא תרגיש תלות ב- מנטור שלך. העבודה עם מנטור אישי תאפשר לך, לא רק להשיג תוצאות יוצאות דופן, אלא גם ללמוד איך להשיג אותן. בכך, אתה זוכה לערך בלתי רגיל שילווה אותך לכל אורך החיים ולא רק לתוצאה חד פעמית.
חזרה למעלה
  דף הבית  |  מנטור  |  מאמן אישי  |  אימון עסקי  |  קואצ'ינג  |  הצלחה  |  coaching  |  מנטורינג  |  התפתחות אישית  |  מדיטציה  | מנטור אישי  | מנטור עסקי  
© כל הזכויות שמורות ליואב זילכה - Mentor Me                                
  יעוץ זוגי  |  עוגות יום הולדת  |  מתנה  |  מאמנים אישיים  |  מורה למדיטציה  |  האזנה  |  מדיטציה  
 
לייבסיטי - בניית אתרים