סדנת "התעוררות" עם יואב זילכה
 
 

להתעורר לטבע האמיתי שלך ולחוות
רמות חדשות של שלווה, חיוניות והצלחה בחיים!

סדנת "התעוררות" עם יואב זילכה
 נמאס לכם להרגיש תסכול, מתח וחוסר שביעות רצון?

נאלצים להתמודד עם בעיה, משבר או פרשת דרכים כרגע בחייכם?

מרגישים שהחיים חולפים לידכם, כשאתם נותרים עם תחושת ריקנות?

מאמינים שאתם יכולים להצליח הרבה יותר, אבל נראה שמשהו עוצר אתכם?

האם כל זה באמת חייב להיות ככה? התשובה היא לא.סדנת "התעוררות" תאפשר לך:


 להשתחרר מהתקיעות ולגלות חופש מהפחדים ומהמחשבות המטרידות.

 להתעורר למהות שלך מעבר לחשיבה ולחוות רמות חדשות של שלווה פנימית, חיוניות ואהבה לחיים.

 לצאת לדרך חיים חדשה שתאפשר לך ליהנות מקלילות רבה יותר, מסיפוק עמוק יותר ומהצלחה  
      גדולה יותר בתחומי החיים השונים.מהי סדנת "התעוררות"?

מרביתנו חווים תסכול, מתח וחוסר שביעות רצון על בסיס קבוע. הנטייה הרווחת היא להאמין שהסיבות לתחושות האלה הן חיצוניות: "אין לי מספיק כסף", "אין לי מספיק זמן פנוי", "אני לא מאושר בגלל המצב הזה או הבעיה הזו שיש בחיי כרגע". ובתמימותנו, אנחנו גם חושבים: "כאשר הדבר הזה יקרה או כאשר אני אגיע לשם, אז סוף סוף אוכל להיות מאושר, אז אוכל להגשים את עצמי". התקווה היא שההגשמה העצמית הזו תגיע בעתיד. עתיד שבפועל אף פעם לא מגיע...

לעתים רבות, אנחנו מרגישים שמשהו עוצר או מעכב אותנו מלהשיג את מה שאנחנו רוצים או מלהביא את עצמנו לידי ביטוי מלא יותר ולהצליח יותר בחיים. גם אז הנטייה היא להאשים את נסיבות החיים.

אבל האמת היא שמרבית הסבל שלנו הוא תוצר עצמי, כלומר אנחנו יוצרים את הסבל שאותו אנחנו חווים. וכך גם בנוגע להצלחה...המכשול הגדול ביותר של האדם הוא האדם עצמו. או ליתר דיוק: "העצמי המזויף" (האגו) שנוצר בעקבות ההזדהות עם המחשבות והרגשות שלנו.

סדנת "התעוררות" היא סדנה להתפתחות אישית וצמיחה רוחנית, שמאפשרת לנו לזהות ולבחון את המחשבות המטרידות, את האמונות הלא מודעות ואת התפיסות המגבילות שלנו ובהמשך לכך, לחוות חופש מהן.
 
במהלך הסדנה שמספקת חוויה מרתקת ויוצאת דופן, המשתתפים עוברים תהליך של טנרספורמציה הכולל שינוי עמוק בתודעה והתעוררות לטבע האמיתי שממנו הם עשויים, טבע של פוטנציאל טהור ובלתי מוגבל. הסדנה כוללת שפע של עבודה עצמית, תרגולים שונים (ביחד ולחוד) ויישום של כלים עוצמתיים. והכל תחת ההנחיה המקצועית והצמודה של יואב זילכה, צעד אחר צעד, באווירה קלילה ופתוחה.למי זה מיועד?

 לכל מי שמוכן לגלות דרך חיים חדשה, כזו שלא יוצרת סבל, כזו שמאפשרת גדילה, התפתחות  
     והגשמת שאיפות.

 לכל מי שמספיק פתוח כדי לבחון את האמונות, את המחשבות, את ההנחות ואת השקפת העולם שלו.

 לכל מי שמעריך את השילוב שבין צמיחה רוחנית להצלחה מעשית ושואף להביא אותו לידי ביטוי בחייו.

 הסדנה מומלצת מאוד גם למי שכבר עבר פעילויות קודמות אצל יואב וגם למי שעבורו זו הפעם
     הראשונה. בשני המקרים תזכו לתועלת אדירה ולערך מוסף מיוחד.
מה אומרים האנשים שהשתתפו בסדנאות קודמות?

"הסדנה של יואב הייתה סוחפת, מעצימה ומעוררת השראה. אהבתי את האנרגיות החיוביות, את הגישה ואת המסירות שלו ללמד אנשים מתוך רצון אמיתי שיצליחו. הוא פשוט נותן את כל כולו לזה. הוא איפשר לי להבין מהי המטרה העיקרית שלי, מה חשוב לי באמת, באיזה תחום עלי לשים דגש. השתחררתי מהפרדיגמה שמנעה ממני להצליח"

אסף גרי

"הסמינר של יואב איפשר לי לשנות פרדיגמה שגרמה לי להיות תקועה ללא זוגיות במשך שנים. סוף סוף הבנתי מה הסיבה האמיתית לכך ושיניתי את זה מהשורש"

אלישבע כהן

"הגעתי לסמינר של יואב בעקבות תחושת של תקיעות בעסק, שלא ידעתי לפתור אותה. בסמינר נחשפה בפניי הדרך והיכולת לגלות ולהתמודד עם הפרדיגמה המגבילה. זה פותח זוויות חדשות ויש כאן שפע של כלים מעשיים ליישום, העבודה האישית בזוגות ומול יואב תוך כדי הסמינר עזרה לי מאוד!"

זהר כבירי
 
"הבנתי מהן הפרדיגמות העיקריות שחוסמות אותי, למדתי נוסחאות להצבת מטרות בדרך יעילה ולהשגתן. אני מרגיש עכשיו ביטחון עצום בעצמי ואני יודע שאני אצליח בגדול. אני בהחלט ממליץ"

ניר כרתיאל

 
"קיבלתי המון כוח ואמונה שאני אצליח להתעצם ולשנות. הבנתי שהכל באמת באמת תלוי בנו. אהבתי איך שיואב העביר את הסדנה, מקסים! מלהיב! אני ממליצה בחום רב!"

טלי כהן

"אני מודה על כך שלקחתי אחריות על חיי והבנתי היכן אני רוצה להיות בעתיד הקרוב והרחוק וכיצד למצות וגם להיות ברגע הזה. ללא ספק הסדנה שעברתי איתך יואב, מהווה אבן דרך להגשמתי האישית, המקצועית, החברתית, הזוגית והמשפחתית". 

תודה, כרמית גרומר.


 
מיהו יואב זילכה?

יואב זילכה הוא סמכות מובילה כשזה נוגע לשילוב שבין צמיחה רוחנית לבין הצלחה בחיים ובעסקים. תחום המומחיות שלו מורכב משני אלמנטים מרכזיים: הפסיכולוגיה של ההצלחה וההדרכה לצמיחה רוחנית.

במהלך 8 השנים האחרונות, יואב עושה את דרכו בצורה אינטנסיבית במעלה סולם ההתפתחות האישית, העסקית והרוחנית, מתרגל התבוננות וטכניקות שונות של מדיטציה ומלווה אנשים רבים בדרך לממש את עצמם ולהשיג את התוצאות הרצויות להם. ליואב היתה הזכות (ועדיין) לעבוד עם מאות אנשים ברמה של אחד על אחד, כמו גם בסמינרים, כנסים וסדנאות. התכנים של יואב משפיעים לטובה על חייהם של אלפי אנשים בארץ ובעולם.

הוא חי את עולם האימון כדרך חיים, במשך שנים למד את הפסיכולוגיה של ההצלחה, את מדע ההצלחה ואת הפוטנציאל האנושי מטובי המורים במזרח ובמערב. יואב בוגר BA בהצטיינות בחוג למנהל עסקים ותיירות, וכן מאמן אישי ועסקי מוסמך בוגר Coaching Academy.

מנטור מבוקש לצמיחה אישית ורוחנית ו-Motivational Speaker במגזר הארגוני. המייסד והמנהל של Mentor Me. יואב מדריך אנשים לצמיחה רוחנית כבסיס להצלחה בחיים ובעסקים ולחיים עשירים בכל המובנים. הוא עושה זאת בעיקר באמצעות: סמינרים וסדנאות, מנטורינג אחד על אחד ובקבוצות, וע"י פיתוח מוצרים, כלים ותכנים בתחום מומחיותו.

יואב ניחן בכישרון אדיר לדבר בפני קהל, להעניק השראה לאנשים, ללמד, להעצים, לחנוך, ולאמן אותם להיות במיטבם. עד היום כתב למעלה מ-200 מאמרים בנושאים הקשורים להצלחה, מוטיבציה, צמיחה רוחנית והתפתחות אישית. כמו כן, פיתח מספר מוצרי מידע בתחום והיו לו מספר הופעות בתקשורת.
 

למה דווקא יואב?

הנה 10 סיבות שכדאי לשקול...

1. העבודה עם יואב תאפשר לכם ליהנות משילוב שבין צמיחה רוחנית להצלחה מעשית, ככה שתוכלו 
לחיות חיים עשירים ומאוזנים בכל המובנים.

2. טרנספורמציה: אתם תחוו שינוי עוצמתי ואמיתי, ברמה עמוקה (להבדיל מעוד שינוי "קוסמטי").

3. אתם תקבלו יחס חם ואישי, הכולל הנחייה צמודה וחוויה איכותית במיוחד.

4. המומחיות של יואב, אשר מתבטאת בשני אלמנטים מרכזיים: הפסיכולוגיה של ההצלחה וההדרכה לצמיחה רוחנית. כמו כן, ניסיונו העשיר והמגוון בעבודה עם מאות אנשים ברמה של אחד על אחד ועם כמות גדולה יותר בסמינרים, כנסים וסדנאות.

5. יואב משלב ידע מהמזרח ומהמערב, ככה שאתם תיחשפו לעולם ידע רחב, שיספק לכם הבנה בריאה ומאוזנת וייתן לכם תמונה שלמה ומלאה יותר של עצמכם. בנוסף, התכנים הייחודיים יוצגו לכם בצורה פשוטה וברורה ליישום.

6. אמינות ומקצועיות: יואב חי את מה שהוא מלמד! הוא השקיע שנים רבות בלמידת תחום האימון והמנטורינג, הן ברמה פורמאלית והן ברמה בלתי פורמאלית. יואב ממשיך כל הזמן להתפתח וללמוד מהטובים בעולם. הידע והכלים שאליהם תיחשפו, פעלו (ופועלים עדיין) בחיים שלו ובחייהם של הרבה אנשים אחרים והם יכולים לפעול גם בחיים שלכם.

7. פשטות: הוא ייראה לכם שהדברים הם יותר פשוטים ממה שחשבתם ויתן לכם כלים שיהפכו את חייכם לפשוטים ומהנים יותר.

8. יואב מאוהב במה שהוא עושה. הוא מביא איתו המון תשוקה ואנרגיה. זה יספק לכם חוויית למידה עשירה, מהנה, מעוררת השראה והכי חשוב- מניעה לפעולה.

9. יואב יוצר עבורכם מסגרת של מחויבות והשראה, כדי לסייע לכם ליישם את הנלמד וכדי לספק לכם את כל התמיכה שאתם צריכים, בשביל להתמיד בעשייה למען המטרות והחלומות שלכם.

10. עומק! התכנים שאליהם תיחשפו, הכלים שאותם תתרגלו, השינוי שתחוו, העבודה העצמית שתבצעו - כל אלה יבואו לידי ביטוי ברובד עמוק וברמת מודעות גבוהה מאוד, שיאפשרו לכם להפיק את מקסימום התועלת והחוויה מהעבודה עם יואב. ובנוסף, הם יוסיפו לאיכות החיים שלכם מימד חדש של חופש, שלווה ובהירות.מתי ואיפה זה קורה?

סדנת "התעוררות" היא סדנה חד-יומית שתתקיים ב"בית הצנחן" ברמת גן, ביום שישי 2 בנובמבר 2012.

הכתובת: רחוב רוקח 121, רמת גן. לא רחוק מדרך אבא הלל ומקניון איילון. המיקום מאוד נוח לגישה, גם בתחבורה ציבורית וגם ברכב פרטי. יש חניון אחורי למקום, כמו גם שפע של חניה חופשית (אפור) ברחוב.

למיקום על המפה לחצו כאן
 
לוח הזמנים: 8:45-9:00 התכנסות וכיבוד בוקר, 9:00-14:30 סדנה (כולל הפסקות).

מחיר הסדנה כולל כיבוד, שתייה וארוחת צהריים קלה.
 


מהי ההשקעה שלך בעצמך?

מחיר רגיל: 429 ש"ח.

מחיר מיוחד להרשמה מוקדמת (עד 15.10): 349 ש"ח בלבד! או ב- 2 תשלומים של 175 ש"ח.אפשרויות תשלום:

התשלום מבוצע מראש ב: כרטיס אשראי (עד 2 תשלומים שווים ללא ריבית) / העברה בנקאית / צ'קים.

מי שרוצה לשלם במזומן במקום, אין בעיה רק חשוב לציין כי הוא לא יוכל ליהנות מהמחיר המיוחד של ההרשמה המוקדמת, אלא אם כן יעביר "דמי רצינות" של 50 ש"ח בעת ההרשמה.איך נרשמים?

שימו לב: על מנת לשמור על איכות החוויה, מספר המשתתפים מוגבל ל-30 אנשים.

"אל תחכו. הזמן לפעול אף פעם לא יהיה מושלם." (נפוליאון בונפרטה) 


להבטחת מקומכם בסדנה, הירשמו עכשיו בתיבה למטה:

  
דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון *
 
לשאלות ולפרטים נוספים, חייגו עכשיו: 072-2509699
או כתבו לנו אל:
yoav@mentorme.co.il ונשמח לעמוד לשירותכם!