פגישת הכרות עם המנטור יואב זילכה במתנה!
 
פגישת הכרות עם המנטור יואב זילכה במתנה!
 

לתיאום פגישת הכרות במתנה, מלאו את הפרטים
שלכם כאן למטה וניצור אתכם קשר בהקדם:

  
דוא"ל *
שם *
טלפון *

לפרטים נוספים, חייגו עכשיו 072-2509699 או
כתבו אל: yoav@mentorme.co.il ונשמח לעמוד לשירותכם.
מיהו יואב זילכה?

יואב זילכה הוא סמכות מובילה כשזה נוגע לשילוב שבין צמיחה רוחנית להצלחה מעשית. תחום המומחיות שלו מורכב משני אלמנטים מרכזיים: הפסיכולוגיה של ההצלחה וההדרכה לצמיחה רוחנית.

במהלך 9 השנים האחרונות, יואב עושה את דרכו בצורה אינטנסיבית במעלה סולם ההתפתחות האישית והרוחנית, מתרגל התבוננות וטכניקות שונות של מדיטציה ומלווה אנשים רבים בדרך להתעוררות, לשיפור איכות חייהם ולהשגת תוצאות טובות יותר בתחומי החיים השונים. ליואב היתה הזכות (ועדיין) לעבוד עם מאות אנשים ברמה של אחד על אחד, כמו גם בסמינרים, כנסים וסדנאות. התכנים של יואב משפיעים לטובה על חייהם של אלפי אנשים בארץ ובעולם.

הוא חי את עולם האימון הרוחני כדרך חיים, במשך שנים למד את הפסיכולוגיה של ההצלחה, את מדע ההצלחה, את הפוטנציאל האנושי ואת אמנות החיים מטובי המורים במזרח ובמערב. יואב בוגר BA בהצטיינות בחוג למנהל עסקים ותיירות, וכן מאמן אישי ועסקי מוסמך בוגר Coaching Academy.

מנטור מבוקש לצמיחה אישית ורוחנית ו-Motivational Speaker במגזר הארגוני. המייסד והמנהל של Mentor Me. יואב מדריך אנשים לצמיחה רוחנית כבסיס להצלחה בחיים ובעסקים.

הוא עושה זאת באמצעות מספר מוקדי פעילות:
1. הרצאות, סדנאות וקורסים בתחום ההתפתחות האישית.
2. לימודי מדיטציה ליחידים ולקבוצות.
3. מנטורינג אחד על אחד ובקבוצות.
4. פיתוח מוצרים, כלים ותכנים בתחום מומחיותו.

יואב ניחן בכישרון אדיר לדבר בפני קהל, להעניק השראה לאנשים, ללמד, להעצים, לחנוך, ולאמן אותם להיות במיטבם. עד היום כתב למעלה מ-250 מאמרים בנושאים הקשורים להצלחה, מוטיבציה, צמיחה רוחנית והתפתחות אישית. כמו כן, פיתח מספר מוצרי מידע בתחום והיו לו מספר הופעות בתקשורת.

 
 
"עובדתית השינויים שעברתי במהלך החצי שנה האחרונה הם מהותיים
ומשמעותיים שאין לי דרך לתאר. אין ספק שיש לך חלק בכוח שדחף אותי לעשות את הקפיצה הקוונטית שחוויתי, ובעיצוב של המציאות הממשית שנוצרה בעקבות זה. 
אני מודה לך על היותך, על חלקך, על האור שבך".
(לימור בר שלמה)
 

"הצלחת לשלב בין כלים חשובים ולימוד "תאורטי" של תהליכים מתקדמים לבין תוכנית פרקטית ליישום מיידי בעסק. הבאת אותי למצב שאני בפעולה ובתנועה כל הזמן. עודדת אותי למצוא פתרונות והעלית פתרונות יצירתיים להתקדמות. אני שמח על כך שעברתי תהליך מנטורינג איתך שתרם לי המון בתחום האישי והעיסקי. תודה רבה!"
(איציק עובדיה)
 

"השתתפתי בכמה סדנאות למודעות עצמית אבל רק כשפגשתי אותך בסדנה שלך ולאחר מכן גם הפכת למנטור שלי, התחלתי סוף סוף לתפוס את המשמעות האמיתית של השינוי!!! תודה שהארת לי את השביל שלי וגרמת לי ללכת בו בצעד בטוח, ובאמונה אינסופית". 
(אסנת שטרית)
 

"במפגשים אלו זכיתי להכיר את יואב זילכה, אשר הראה לי מי אני ומה אני שווה באמת. בהזדמנות זו אני מודה, כי במפגשים הראשונים היססתי המון לגבי סוג השינוי שאני רוצה לעבור ובעיקר האם שינוי בכלל אפשרי. במפגש השלישי התחלתי להבין כמה כוח טמון במפגשים אלו, התחלתי לראות דברים בצורה שונה ממה שראיתי עד עכשיו ובעיקר לחשוב בצורה שונה".
(תודה, י')