סרטוני וידאו על: התפתחות אישית, צמיחה רוחנית, מדיטציה, אימון אישי, הצלחה ועוד - מאת יואב זילכה
 
 

 


 

 

 

 סרטונים

דף הבית >> סרטונים

שירותים

תיאום פגישה אישית עם יואב
שיעורים פרטיים ללימוד מדיטציה
מפגשי לימוד ותרגול מדיטציה בקבוצה
סדנאות מדיטציה ומודעות בארגונים
אירועים קרובים
קורס מדיטציה קצר בוידאו - חינם!
ספרון המדיטציה האינטרנטי של יואב המכיל 20 מדיטציות במתנה
מדיטציה ללא מדיטציה | מיני קורס וידאו חינם
מנטורינג אחד על אחד עם יואב
מהי מדיטציה ?
סרטוני וידאו מעוררי השראה
תכנים בחינם
יואב זילכה מתארח אצל אורנה דץ
יואב זילכה מדבר על הצלחה בתוכנית המקצוענים עם שירה פליקס
ראיונות עם מומחים שונים בנושא התפתחות אישית - לצפייה בחינם

 

סרטוני וידאו

חברים יקרים, בעמוד זה נמצא רק חלק קטן ולא מעודכן מסרטוני הוידאו של יואב זילכה.

 למאגר הסרטונים המלא המכיל את הסרטונים החדשים והאחרונים ביותר שצולמו 
לחצו כאן והירשמו בחינם לערוץ ה-YouTube הרשמי של יואב


 


 

האם מדיטציה מטרתה לעצור את החשיבה?


האם מדיטציה מטרתה לעצור את החשיבה? האם ניתן להפסיק את המחשבות? יואב זילכה שובר עוד מיתוס בראיון נוסף כחלק מסדרת ראיונות עם כינרת שווימר בנושאים: התפתחות אישית, מדיטציה, צמיחה אישית, צמיחה רוחנית ועוד. 
 

"אין לי זמן לתרגל מדיטציה" | שוברים עוד מיתוס עם יואב


"אין לי זמן לתרגל מדיטציה" / "החיים שלי עמוסים מדי בשביל להתמיד בתרגול קבוע של מדיטציה". יואב זילכה שובר עוד מיתוס בראיון עם כינרת שווימר כחלק מסדרת ראיונות העוסקים במיתוסים סביב הנושאים: התפתחות אישית, מדיטציה, צמיחה רוחנית.
 

איך לרתום את הסובבים אותך לתהליך ההתפתחות האישית שלך?


איך נרתום את הסובבים אותנו לתהליך ההתפתחות האישית והרוחנית שלנו? כינרת שווימר מראיינת את יואב זילכה כחלק מסדרת ראיונות בנושא של התפתחות אישית, צמיחה רוחנית, מדיטציה. 
 

איך רגשות שליליים יכולים לתרום להתפתחות האישית והרוחנית שלך?


איך רגשות שליליים יכולים לתרום להתפתחות האישית והרוחנית שלנו? כינרת שווימר מראיינת את יואב זילכה, כחלק מסדרת ראיונות בנושא של התפתחות אישית, צמיחה רוחנית, מדיטציה. 
 

"מדיטציה מעודדת חוסר עשייה" | יואב שובר עוד מיתוס


"מדיטציה מעודדת חוסר עשייה". האם מדיטציה אכן מובילה לאדישות או לחוסר פעולה מצדנו? יואב זילכה שובר עוד מיתוס בראיון עם כינרת שווימר כחלק מסדרת ראיונות בנושאים: התפתחות אישית, מדיטציה, צמיחה רוחנית.
 

איך דברים מגיעים אלינו בחיים? סיפור אמיתי ומצחיק שקרה לי


איך דברים מגיעים אלינו בחיים? איך מה שאתה רוצה או צריך מגיע אליך? האם זה עניין של מזל? האם זה חשיבה חיובית? האם יש לך שליטה? יואב זילכה מספר לכינרת שווימר סיפור אמיתי ומצחיק שקרה לו.
 

מה הקשר בין מדיטציה לבין קבלה עצמית?


מה הקשר בין תרגול מדיטציה לבין קבלה עצמית או אהבה עצמית? יואב זילכה עונה לכינרת שווימר בראיון שצולם כחלק מסדרת ראיונות בנושאים: התפתחות אישית, מדיטציה, צמיחה רוחנית, צמיחה אישית ועוד. 
 

מה זה בכלל מדיטציה? יואב יוצר בהירות


מה זה בכלל מדיטציה? מה זה אומר למדוט? כל כך הרבה מיתוסים ודעות קדומות יש סביב מדיטציה ככה שחשוב לעשות סדר ובהירות בנושא. יואב זילכה עונה לכינרת שווימר כחלק מסדרת ראיונות בנושא של התפתחות אישית, צמיחה רוחנית, מדיטציה.
 

איך דבר פשוט כמו חצי לימון יכול לשמש עבור תרגול רוחני עוצמתי?


הפעם יואב מביא לנו תרגול רוחני מדיטטיבי פשוט, מרענן וכייפי שעוזר לנו לפתח Mindfulness (קשיבות) - להגביר את רמת המודעות שלנו ולפתח תשומת לב ערנית ונוכחות ברגע הזה. וכל זה בעזרת חצי לימון...
 

מה הקשר בין צמיחה רוחנית לבין הצלחה? חלק א'

 

מה הקשר בין צמיחה רוחנית לבין הצלחה? החלק הראשון. יואב זילכה עונה ללימור בר-שלמה בראיון מיוחד כחלק מסדרת ראיונות בנושא התעוררות רוחנית.
 

מה הקשר בין צמיחה רוחנית לבין הצלחה? חלק ב'

 

מה הקשר בין צמיחה רוחנית לבין הצלחה? החלק השני. יואב זילכה עונה ללימור בר-שלמה בראיון מיוחד כחלק מסדרת ראיונות בנושא התעוררות רוחנית.
 

למה יש אתגרים בחיים?

 

לימור בר-שלמה מראיינת את יואב זילכה כחלק מסדרת ראיונות בנושא צמיחה רוחנית, התעוררות רוחנית: למה יש אתגרים בחיים? מדוע בכלל יש קשיים? למה הדברים לא יכולים ללכת בצורה חלקה יותר? 
 

איך אפשר לקבל תכונות בעצמנו שאיננו אוהבים?

 

לימור בר-שלמה מראיינת את יואב זילכה כחלק מסדרת ראיונות בנושא צמיחה רוחנית, התעוררות רוחנית: איך אפשר לקבל תכונות בעצמנו שאיננו אוהבים?
 

איך להתמודד עם מחשבות מטרידות ביום יום?
 
 
 
לימור בר-שלמה מראיינת את יואב זילכה כחלק מסדרת ראיונות בנושא צמיחה רוחנית, התעוררות רוחנית: איך להתמודד עם מחשבות מטרידות ביום יום? יואב מציג שתי דרכים יעילות ביותר. 
 

מערכות היחסים שלנו עם הרגע הזה
 
 

לימור בר-שלמה מראיינת את יואב זילכה כחלק מסדרת ראיונות בנושא צמיחה רוחנית, מדיטציה, התעוררות רוחנית: על סוגים שונים של מערכות יחסים שיש לנו עם הרגע הזה, כלומר עם החיים - אילו מערכות יחסים אינן בריאות ומהי מערכת יחסים בריאה עם הרגע הזה? 
 

"לקבל את המציאות" זה לא אומר להיות פסימי או פאסיבי
 

אם אי פעם נתקלתם בביטוי "לקבל את המציאות כפי שהיא" או "לאהוב את מה שיש", ייתכן שפירשתם את הגישה הזו כגישה ותרנית או אולי פסיבית או אפילו פסימית. בדיוק בשביל זה, יואב זילכה רוצה לחלוק אתכם סיפור קצר שימחיש לכם בצורה הפשוטה ביותר למה "לקבל את המציאות" זה לא אומר להיות פסימיים או פסיביים.
 

מדוע החיפוש אחר הארה הוא אחד המכשולים הגדולים ביותר בדרך אליה?


בסרטון הזה תגלו למה החיפוש אחר הארה הוא למעשה אחד המכשולים הגדולים ביותר שמסתירים אותה מפניכם. אם אתם נמצאים כבר זמן מה בתהליך של צמיחה אישית או צמיחה רוחנית, רוב הסיכויים הם שנתקלתם לפחות פעם אחת בהגדרה או בהסבר של מהי הארה. יכול להיות שקראתם על הארה בספרים או האזנתם ל-אדם מואר שתיאר מה בדיוק קרה לו ואיך הוא חווה את החיים כיום. ברגע שדבר כזה קורה, אתם מתחילים לחשוב לעצמכם: "וואו. יש מצב תודעתי כזה של הארה או שחרור או חופש פנימי או הכרה חסרת אגו, ואולי גם אני יכול להשיג אותו". ואז אתם מגבשים לעצמכם קונספט מנטאלי של הארה או תדמית מנטאלית של אתם כמוארים ובאופן מיידי מציבים זאת כמטרה שאתם רוצים להשיג. כרגע נכנסתם לסטייט אוף מיינד של חיפוש. למה זה מכשול? צפו בסרטון ותראו...
 

איך היום שלך מתחיל?


בסרטון הזה תגלו הרגל קטן ופשוט שיכול לשפר ולהעשיר את איכות החיים שלכם בצורה בלתי רגילה. ההרגל הזה מסתתר מאחורי השאלה: "איך היום שלך מתחיל?". האופן שבו היום שלך מתחיל משפיע בצורה משמעותית על איכות החיים שלך, על איכות העשייה שלך, על הצלחה שלך, על התוצאות שלך, על תחושת הרווחה האישית שלך, על השלווה הפנימית שלך. הוא משפיע על כל חייך. 
 

איך להתעלות מעל כל בעיה ב-7 צעדים פשוטים?


איך להתעלות מעל כל בעיה ב-7 צעדים פשוטים? לפעמים זה נראה כאילו שכל עוד אנחנו בני אדם ואנחנו בחיים, אז נגזר עלינו להתמודד עם חבילה של בעיות בכל רגע נתון. הרבה מאיתנו אומרים ש"בעיות" הן חלק בלתי נפרד מהחיים. אבל אם נסתכל על זה רגע מתוך נקודת מבט צלולה, האם אנחנו יכולים לדעת בוודאות ש"בעיות" הן אכן חלק בלתי נפרד מהחיים? החשיבה הופכת כל דבר לבעיה. ברגע שדברים מתרחשים באופן שונה מהדרך שבה אנחנו חושבים שהם צריכים להתרחש, יש לנו מילה יפה בשביל זה- אנחנו קוראים לזה "בעיה". אז מה עושים? איך בכל זאת תוכלו להתעלות מעל ה"בעיות שלכם"? בסרטון הזה יואב זילכה ילמד אתכם 7 צעדים פשוטים שיעזרו לכם לעשות את זה.
 

למה חשוב שנתמקד בדברים שאנחנו טובים בהם?


בסרטון הזה תגלו מדוע זה כל כך חשוב שתתמקדו בחוזקות שלכם, בכישורים הטבעיים שלכם, בדברים שאתם כבר עושים טוב. ישנה טעות בסיסית שהרבה אנשים נוטים לעשות- הם מתמקדים ב"לתקן" את עצמם, במקום להתמקד בחוזקות שלהם. בסרטון הזה יואב זילכה ממחיש למה הרעיון הזה לא אפקטיבי ולמה ההנחה שעומדת מאחוריו לא תומכת בכם. 
 

מודעות לחוק הבסיסי הזה תעניק לך שלווה פנימית


מודעות לחוק הבסיסי הזה תעניק לך שלווה פנימית. הסיפור הבא ימחיש לך בצורה ברורה על איזה חוק אני מדבר ולמה כל כך חשוב שנהיה מודעים אליו. חוק הארעיות של כל הדברים הינו חוק בסיסי ביקום שלנו, אשר מוזכר כמעט בכל כתבי הקודש והטקסטים הרוחניים. ב-בודהיזם, תופעת הארעיות היא אחת מאבני הבסיס להבנת הסבל האנושי והשחרור ממנו. 
 

איך להשתחרר מהאיש שמדבר בתוך הראש?


בסרטון הזה אתם הולכים לגלות 4 צעדים פשוטים שיעזרו לכם להשתחרר מהאיש שמדבר בתוך הראש שלכם, מאותו זרם חשיבה בלתי פוסק. למרות שהמילה הנכונה יותר היא "הקול השיפוטי" או "החושב", אני עדיין מכנה אותו "איש", מפני שעבור רובנו הוא אכן איש. בהרבה מקרים נדמה לנו שהאיש הזה הוא אנחנו. כאן טמון מקור כל הסבל - ההזדהות הלא מודעת שלנו עם המחשבות והרגשות שלנו יוצרת עצמי מזויף או במילים אחרות: אגו. זהו "האיש", מאין ישות מנטאלית שמעמידה פנים שהיא אנחנו.
 

השאלות שלך מעצבות לך את החיים


בוידאו הזה תגלו כלי פשוט, אבל מאוד עוצמתי שנקרא שאלות. השאלות שאנחנו שואלים את עצמנו מעצבות לנו את החיים. אחת המיומנויות החשובות ביותר שאנחנו צריכים לפתח (גם בחיים האישיים וגם בעסקים) זו שאילת שאלות איכותיות. אילו שאלות לא מודעות מתנגנות לנו בראש שוב ושוב? איך השאלות האלה משפיעות עלינו? מהי שאלה איכותית? ועוד.
 

למה בכלל כדאי לנו להתעורר (התעוררות רוחנית)?


לימור בר-שלמה מראיינת את יואב זילכה כחלק מסדרת ראיונות בנושא צמיחה רוחנית, מדיטציה, התעוררות רוחנית. הפעם בקטע קצרצר: למה בכלל כדאי לנו להתעורר (התעוררות רוחנית)?
 

מהי הצלחה? 


האם אי פעם שאלתם את עצמכם: מהי הצלחה? מה זה הדבר הזה שכולנו רודפים אחריו? האמת היא שרוב האנשים לא באמת מבינים מהי הצלחה ובגלל שהם לא מבינים מהי הצלחה, הם גם לא יודעים איפה לחפש אותה. יואב זילכה מסביר לנו כאן מהי המהות של הצלחה ומספק הגדרה פשוטה וברורה של הרעיון הזה שנקרא הצלחה. לקבלת "הפורמולה" להצלחה במתנה, לחצו כאן
 

מהי מדיטציה? 
 
 

מדיטציה היא מושג שיש מסביבו מיתוסים רבים, דעות קדומות ותפיסות מעוותות. בדרך כלל אנשים מתייחסים למדיטציה כעוד משהו שהם עושים, לצד פעילויות אחרות שרשומות להם ביומן: "אני צריך לקחת את הילד לחוג, אני צריכה לשלוח מייל לבחור ההוא, אני צריכה לעשות טלפון ואז אעשה מדיטציה...". התייחסות כזו אל מדיטציה היא למעשה הפוכה לחלוטין ממהותה של מדיטציה (מודעות, אי עשייה ואי חשיבה, הוויה או במילים אחרות: ההכרה בכך שהינך). לימור בר-שלמה מראיינת את יואב זילכה בנושא. יואב הוא מייסד Mentor Me ומדריך אנשים לצמיחה רוחנית כבסיס להצלחה בחיים ובעסקים. וכחלק בלתי נפרד מכך, גם מורה למדיטציה. סרטון זה הוא חלק מסדרת סרטונים בקורס מדיטציה בוידאו שניתן להירשם אליו בחינם >> להרשמה לחצו כאן!
 

 


שימו לב: זהו רק מקבץ קטן ולא הכי מעודכן של סרטונים...

 למאגר הסרטונים המלא המכיל את הסרטונים החדשים והאחרונים ביותר שצולמו 
לחצו כאן והירשמו בחינם לערוץ ה-YouTube הרשמי של יואב


 


 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
חזרה למעלה
  דף הבית  |  מנטור  |  מאמן אישי  |  אימון עסקי  |  קואצ'ינג  |  הצלחה  |  coaching  |  מנטורינג  |  התפתחות אישית  |  מדיטציה  | מנטור אישי  | מנטור עסקי  
© כל הזכויות שמורות ליואב זילכה - Mentor Me                                
  יעוץ זוגי  |  עוגות יום הולדת  |  מתנה  |  מאמנים אישיים  |  מורה למדיטציה  |  האזנה  |  מדיטציה  
 
לייבסיטי - בניית אתרים